
PEI 1010M-1100 SABIC INNOVATIVE US
130
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت در برابر دمای بالاشفافیتافزایشعقب نشینی
کاربردهای معمول:
زمینه خدمات غذایی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | زمینه خدمات غذایی |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر دمای بالا | شفافیت | افزایش | عقب نشینی |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | 无断裂 | |
| -30°C | ISO 180/1U | 无断裂 | ||
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 5.0 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 180/1A | 5.0 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.75 mm | UL 94 | V-0 | |
| 3.0 mm | UL 94 | 5VA | ||
| Burning wire flammability index | 3.2 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 47 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Taber abraser | 1000 Cycles, 1000 g, CS-17 Wheel | Internal Method | 10.0 | mg |
| bending strength | ISO 178 | 160 | Mpa | |
| Bending modulus | ISO 178 | 3300 | Mpa | |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/50 | 60 | % |
| Yield | ISO 527-2/50 | 6.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 85.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 105 | Mpa | |
| Tensile modulus | ISO 527-2/1 | 3200 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Temperature in the middle of the barrel | 360 to 410 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 370 to 420 | °C | ||
| drying temperature | 150 | °C | ||
| drying time | 4.0 to 6.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Hopper temperature | 80 to 120 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 350 to 400 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 360 to 410 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 370 to 410 | °C | ||
| Mold temperature | 140 to 180 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | Across Flow : 23 to 150°C | ISO 11359-2 | 5.0E-5 | cm/cm/°C |
| Flow : 23 to 150°C | ISO 11359-2 | 5.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Ball Pressure Test | 123 to 127°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 212 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 211 | °C | |
| -- | ISO 306/A50 | 215 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Ae | 190 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Be | 195 | °C | |
| thermal conductivity | ISO 8302 | 0.21 | W/m/K | |
| RTI Elec | UL 746 | 170 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 170 | °C | |
| RTI | UL 746 | 170 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.70 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 1.3 | % | |
| Shrinkage rate | Flow | Internal Method | 0.50 - 0.70 | % |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 340°C/5.0 kg | ISO 1133 | 13.0 | cm3/10min |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Relative permittivity | 50 Hz | IEC 60250 | 2.90 | |
| 60 Hz | IEC 60250 | 2.90 | ||
| 1 MHz | IEC 60250 | 2.90 | ||
| Dissipation factor | 50 Hz | IEC 60250 | 5.0E-4 | |
| 60 Hz | IEC 60250 | 5.0E-4 | ||
| 1 MHz | IEC 60250 | 6.0E-3 | ||
| 2.45 GHz | IEC 60250 | 2.5E-3 | ||
| Surface resistivity | IEC 60093 | > 1.0E+15 | ohms | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | 1.0E+15 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | 1.60 mm, in Oil | IEC 60243-1 | 28 | KV/mm |
| Compared to the anti leakage trace index | -- | IEC 60112 | PLC 4 | |
| Solution B | IEC 60112 | PLC 4 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Ball Pressure Test | H 358/30 | ISO 2039-1 | 140 | Mpa |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.