
PC CX7240U-7T1D441 SABIC INNOVATIVE NANSHA
55
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت در برابر دمای پاییلغزش بالا
کاربردهای معمول:
لوازم جانبی الکترونیکیقطعات خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | لوازم جانبی الکترونیکی | قطعات خودرو |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر دمای پایی | لغزش بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 20 | kJ/m² | |
| Impact strength of cantilever beam gap | -30°C | ISO 180/1A | 10 | kJ/m² |
| Dart impact | 23°C,TotalEnergy | ASTM D3763 | 65.0 | J |
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 20 | kJ/m² |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.60mm | UL 94 | V-1 | |
| 1.5mm | UL 94 | 5VB | ||
| Burning wire flammability index | 0.75mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| UL flame retardant rating | 3.0mm | UL 94 | 5VA | |
| Hot filament ignition temperature | 1.0mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C |
| UL flame retardant rating | 0.75mm | UL 94 | V-0 | |
| 0.40mm | UL 94 | V-2 | ||
| Hot filament ignition temperature | 3.0mm | IEC 60695-2-13 | 800 | °C |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 2950 | Mpa | |
| tensile strength | Break | ASTM D638 | 58.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 65.0 | Mpa | |
| Yield | ASTM D638 | 65.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ISO 527-2/1 | 2530 | Mpa | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 50.0 | Mpa |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2/50 | 4.0 | % |
| elongation | Yield | ASTM D638 | 4.1 | % |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/50 | 90 | % |
| elongation | Break | ASTM D638 | 100 | % |
| Bending modulus | 50.0mmSpan | ASTM D790 | 2750 | Mpa |
| ISO 178 | 2500 | Mpa | ||
| bending strength | Yield,50.0mmSpan | ASTM D790 | 104 | Mpa |
| ISO 178 | 96.0 | Mpa | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Ball Pressure Test | 75°C | IEC 60695-10-2 | Pass | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 113 | °C |
| ASTM D152510 | 106 | °C | ||
| -- | ISO 306/B50 | 110 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed,64.0mmSpan | ISO 75-2/Af | 93.0 | °C |
| 1.8MPa,Unannealed,6.40mm | ASTM D648 | 99.0 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 89.0 | °C | |
| 0.45MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 100 | °C | |
| RTI Str | UL 746 | 90.0 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:-40to40°C | ASTME831 | 5.4E-05 | cm/cm/°C |
| TD:-40to40°C | ISO 11359-2 | 5.4E-05 | cm/cm/°C | |
| RTI Elec | UL 746 | 90.0 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 90.0 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD:-40to40°C | ISO 11359-2 | 6.2E-05 | cm/cm/°C |
| MD:-40to40°C | ASTME831 | 6.3E-05 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.10 | % |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 260°C/2.16kg | ISO 1133 | 15.0 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 260°C/2.16kg | ASTM D1238 | 16 | g/10min |
| Water absorption rate | Saturation,23°C | ISO 62 | 0.20 | % |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | Internal Method | 0.40-0.60 | % |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot wire ignition | HWI | UL 746 | PLC 3 | |
| Compared to the anti leakage trace index | CTI | UL 746 | PLC 3 | |
| High arc combustion index | HAI | UL 746 | PLC 0 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.