
POM 100ST DuPont, European Union
189
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت بالامقاوم در برابر پوشیدنتقویت
کاربردهای معمول:
ابزار الکتریکی
توصیف محصول
گواهینامهها(1)
جدول خواص
مدل جایگزین(2)
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | ابزار الکتریکی |
| ویژگیها: | مقاومت بالا | مقاوم در برابر پوشیدن | تقویت |
گواهینامهها

برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 90 | kJ/m² |
| -40°C | ISO 180/1A | 20 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | NoBreak | |
| -30°C | ISO 179/1eU | NoBreak | ||
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 90 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 18 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Burning rate | 1.00mm | ISO 3795 | 41 | mm/min |
| UL flame retardant rating | 1.5mm | UL 94 | HB | |
| Flammability level | 1.5mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | |
| FMVSS flammability | FMVSS302 | B | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 1400 | Mpa | |
| tensile strength | Yield | ISO 527-2 | 41.0 | Mpa |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2 | 30 | % |
| Nominal tensile fracture strain | ISO 527-2 | >50 | % | |
| Tensile creep modulus | 1hr | ISO 899-1 | 1100 | Mpa |
| 1000hr | ISO 899-1 | 550 | Mpa | |
| Bending modulus | ISO 178 | 1100 | Mpa | |
| bending strength | 3.5%Strain | ISO 178 | 34.0 | Mpa |
| Friction coefficient | vs.Itself-Dynamic,1hr | ASTM D1894 | 0.32 | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 60.0 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 100 | °C | |
| Effective thermal diffusivity coefficient | 6E-08 | m²/s | ||
| AnnealingTime-Optional | 30.0 | min/mm | ||
| AnnealingTemperature | 160 | °C | ||
| Linear coefficient of thermal expansion | TD | ISO 11359-2 | 1.4E-04 | cm/cm/°C |
| MD | ISO 11359-2 | 1.3E-04 | cm/cm/°C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 178 | °C | |
| Glass transition temperature | ISO 11357-2 | -35.0 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| MediumDensity | 1.14 | g/cm³ | ||
| Water absorption rate | Saturation,23°C,2.00mm | ISO 62 | 0.90 | % |
| Equilibrium,23°C,2.00mm,50%RH | ISO 62 | 0.35 | % | |
| density | ISO 1183 | 1.34 | g/cm³ | |
| melt mass-flow rate | ISO 1133 | 2.0 | g/10min | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 190°C/2.16kg | ISO 1133 | 1.70 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | TD | ISO 294-4 | 1.4 | % |
| MD | ISO 294-4 | 1.3 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Relative permittivity | 100Hz | IEC 60250 | 4.40 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 3.80 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 0 | ||
| Volume resistivity | IEC 60093 | 1E+14 | ohms·cm | |
| Surface resistivity | IEC 60093 | 1E+14 | ohms | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R-Sale | ISO 2039-2 | 105 | |
| M-Sale | ISO 2039-2 | 58 | ||
| Supplementary Information | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| SpecificWear-Against | ASTM D1894 | 60.0 | 10^-6mm³/N·m | |
| EmissionofOrganicCompounds | VDA277 | 2.90 | µgC/g | |
| Emission | VDA275 | <8.00 | mg/kg |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.