
PARA 1521/9008 SOLVAY BELGIUM
201
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت در برابر خروجقدرت بالابسته بندی: مواد تقویت کنن50%بسته بندی بر اساس وزن
کاربردهای معمول:
لوازم ورزشیالکترونیک خودرولوازم الکتریکیتجهیزات چمن و باغکاربردهای خودروشیشهکاربردهای هواپیمامبلمانکاربردهای صنعتیدندهماشین آلات / قطعات مکانیکیقطعات لوازم خانگیتجهیزات تجاریجایگزین فلزبرنامه های دوربینقدرت / سایر ابزارها
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | لوازم ورزشی | الکترونیک خودرو | لوازم الکتریکی | تجهیزات چمن و باغ | کاربردهای خودرو | شیشه | کاربردهای هواپیما | مبلمان | کاربردهای صنعتی | دنده | ماشین آلات / قطعات مکانیکی | قطعات لوازم خانگی | تجهیزات تجاری | جایگزین فلز | برنامه های دوربین | قدرت / سایر ابزارها |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر خروج | قدرت بالا | بسته بندی: مواد تقویت کنن | 50% | بسته بندی بر اساس وزن |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 32 | % | |
| Hot filament ignition temperature | 3.0mm | IEC 60695-2-13 | 900 | °C |
| 1.5mm | IEC 60695-2-13 | 930 | °C | |
| 0.8mm | IEC 60695-2-13 | 900 | °C | |
| Burning wire flammability index | 3.0mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| 1.5mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C | |
| 0.8mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C | |
| UL flame retardant rating | 1.5mm | UL 94 | 5VA | |
| 1.5mm | UL 94 | V-0 | ||
| 0.75mm | UL 94 | V-0 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | 23°C | ISO 178 | 340 | Mpa |
| Bending modulus | ISO 178 | 20000 | Mpa | |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2 | 1.9 | % |
| tensile strength | Break | ISO 527-2 | 230 | Mpa |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 20000 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD | ISO 11359-2 | 1.7E-05 | cm/cm/°C |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 230 | °C |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption - Ejil, 65% RH | Internal Method | 1.3 | % | |
| Water absorption rate | 23°C,24hr | ISO 62 | 0.15 | % |
| Shrinkage rate | Internal Method | 0.10-0.30 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 1 | ||
| Dissipation factor | 110Hz | IEC 60250 | 0.012 | |
| Dielectric constant | 110Hz | IEC 60250 | 4.10 | |
| Dielectric strength | IEC 60243-1 | 29 | KV/mm | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | >1.0E+13 | ohms·cm |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.