
PC/ABS CX7110 SABIC INNOVATIVE NANSHA
98
فرم:گرانول
ویژگیها:
عقب نشینیجریان بالا
کاربردهای معمول:
زمینه خودروحوزه الکترونیکزمینه برق
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | زمینه خودرو | حوزه الکترونیک | زمینه برق |
| ویژگیها: | عقب نشینی | جریان بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 15 | kJ/m² | |
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 63.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.75 mm | UL 94 | V-2 | |
| 1.0 mm | UL 94 | V-1 | ||
| 1.2 mm | UL 94 | V-0 | ||
| 1.8 mm | UL 94 | 5VB | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | --2 | ASTM D638 | 2900 | Mpa |
| -- | ISO 527-2/1 | 2700 | Mpa | |
| tensile strength | Yield3 | ASTM D638 | 64.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 61.0 | Mpa | |
| Break3 | ASTM D638 | 54.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 51.0 | Mpa | |
| elongation | Yield3 | ASTM D638 | 4.0 | % |
| Yield | ISO 527-2/50 | 4.0 | % | |
| Break3 | ASTM D638 | 90 | % | |
| Break | ISO 527-2/50 | 90 | % | |
| Bending modulus | 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2700 | Mpa |
| --5 | ISO 178 | 2500 | Mpa | |
| bending strength | --5,6 | ISO 178 | 100 | Mpa |
| Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 100 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 80 to 90 | °C | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.040 | % | ||
| Suggested injection volume | 30 to 80 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 220 to 255 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 220 to 265 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 245 to 275 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 245 to 275 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 245 to 275 | °C | ||
| Mold temperature | 60 to 80 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Screw speed | 40 to 70 | rpm | ||
| Exhaust hole depth | 0.038 to 0.076 | mm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 94.0 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 98.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 84.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 90.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span9 | ISO 75-2/Af | 84.0 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D152510 | 102 | °C |
| -- | ISO 306/B120 | 103 | °C | |
| Ball Pressure Test | 73 to 77°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.5E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.5E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 7.5E-5 | cm/cm/°C | |
| thermal conductivity | ISO 8302 | 0.20 | W/m/K | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 260°C/2.16 kg | ASTM D1238 | 22 | g/10 min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 260°C/2.16 kg | ISO 1133 | 21.0 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | 3.20 mm,Flow | Internal Method | 0.40 - 0.60 | % |
| Water absorption rate | Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.20 | % |
| Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.10 | % |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.