
ASA HRA222 SABIC INNOVATIVE US
192
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت در برابر اشعه ماورعقب نشینی
کاربردهای معمول:
لوازم الکتریکیحوزه الکترونیکزمینه برق
توصیف محصول
گواهینامهها(1)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | لوازم الکتریکی | حوزه الکترونیک | زمینه برق |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر اشعه ماور | عقب نشینی |
گواهینامهها

برگه داده فنی
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| UL flame retardant rating | 0.8 mm | UL 94 | V-2 | |
| 2.0 mm | UL 94 | V-0 | ||
| 2.3 mm | UL 94 | 5VB | ||
| 2.3 mm | UL 94 | 5VB | ||
| Burning wire flammability index | 1.0 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 29 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | ISO 178 | 93.0 | Mpa | |
| Bending modulus | ISO 178 | 2510 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/5 | > 50 | % |
| Break4 | ASTM D638 | > 100 | % | |
| Break5 | ASTM D638 | > 100 | % | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 4.4 | % | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 4.3 | % | |
| Yield4 | ASTM D638 | 4.3 | % | |
| Yield5 | ASTM D638 | 4.2 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 45.0 | Mpa |
| Break | ISO 527-2/5 | 51.0 | Mpa | |
| Break4 | ASTM D638 | 56.0 | Mpa | |
| Break5 | ASTM D638 | 66.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 60.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 62.0 | Mpa | |
| Yield5 | ASTM D638 | 59.0 | Mpa | |
| Yield4 | ASTM D638 | 63.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/1 | 2520 | Mpa |
| --3 | ASTM D638 | 2590 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 80 to 90 | °C | ||
| drying time | 2.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Hopper temperature | 60 to 80 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 200 to 230 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 220 to 260 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 230 to 270 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 220 to 260 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 230 to 270 | °C | ||
| Mold temperature | 50 to 70 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Ae | 88.0 | °C |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/A50 | 111 | °C |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Be | 99.0 | °C |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B50 | 102 | °C |
| -- | ISO 306/B120 | 104 | °C | |
| Ball Pressure Test | 73 to 77°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -30 to 80°C | ISO 11359-2 | 6.9E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -30 to 80°C | ISO 11359-2 | 7.1E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 7.5E-5 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.20 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.60 | % | |
| Shrinkage rate | Flow | Internal Method | 0.40 - 0.60 | % |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 260°C/2.16 kg | ISO 1133 | 13.0 | cm3/10min |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.