
ABS HH-112 BK10009 INEOS STYRO KOREA
326
فرم:گرانول | درجه:مقاومت در برابر گرما
ویژگیها:
مقاوم در برابر گرماسختی بالا
کاربردهای معمول:
قطعات داخلی خودروزمینه خودروقطعات خارجی خودروکاربردهای خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | قطعات داخلی خودرو | زمینه خودرو | قطعات خارجی خودرو | کاربردهای خودرو |
| ویژگیها: | مقاوم در برابر گرما | سختی بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179 | 140 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179 | 80 | kJ/m² | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Ball Pressure Test | ISO 2039-1 | 114 | Mpa | |
| Nominal tensile fracture strain | 23°C | ISO 527-2 | 8.0 | % |
| elongation | Break | ASTM D638 | 3.0 | % |
| Tensile strain | Yield,23°C | ISO 527-2 | 3.1 | % |
| tensile strength | Yield,23°C | ISO 527-2 | 58.0 | Mpa |
| Yield,23°C | ASTM D638 | 58.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 2700 | Mpa | |
| ASTM D638 | 2800 | Mpa | ||
| bending strength | ISO 178 | 81.0 | Mpa | |
| ASTM D790 | 88.3 | Mpa | ||
| Bending modulus | ISO 178 | 2700 | Mpa | |
| ASTM D790 | 2700 | Mpa | ||
| tensile strength | Yield | ISO 527-2 | 580 | kg/cm |
| Break | ISO 527-2 | 390 | kg/cm | |
| elongation | Yield | ISO 527-2 | 3.0 | % |
| Break | ISO 527-2 | 20 | % | |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 28000 | kg/cm | |
| bending strength | ISO 178 | 880 | kg/cm | |
| Bending modulus | ISO 178 | 27000 | kg/cm | |
| Rockwell hardness | 115 | R | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD | ISO 11359-2 | 9E-05 | cm/cm/°C |
| thermal conductivity | DIN 52612 | 0.17 | W/m/K | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B50 | 112 | °C |
| -- | ISO 306/A50 | 118 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Annealed | ISO 75-2/A | 102 | °C |
| 0.45MPa,Annealed | ISO 75-2/B | 110 | °C | |
| Maximum operating temperature | 90 | °C | ||
| Vicat softening temperature | ISO 306 | 112 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8Mpa | ASTM D648 | 109 | °C |
| UL flame retardant rating | UL 94 | HB | ||
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.25 | % |
| Shrinkage rate | ISO 294-4 | 0.40-0.70 | % | |
| MD | ASTM D955 | 0.55 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 220°C/10.0kg | ISO 1133 | 6.00 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 220°C/10.0kg | ASTM D1238 | 6.0 | g/10min |
| Water absorption rate | ASTM D570 | 0.3 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dielectric strength | 1.50mm | IEC 60243-1 | 41 | KV/mm |
| Volume resistivity | ASTM D257 | >1.0E+15 | ohms·cm | |
| IEC 60093 | 1E+15 | ohms·cm |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.