
PA66 R513H BK ASCEND USA
170
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
روانکاریثبات حرارتیمقاوم در برابر روغنضد شیمیاییجریان بالاضد حلالقدرت بالاسختی بالا
کاربردهای معمول:
لوازم الکتریکیاتصالاتجعبه قطعاتکاربردهای روشناییسوئیچمحفظه الکتریکیقطعات الکتریکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | لوازم الکتریکی | اتصالات | جعبه قطعات | کاربردهای روشنایی | سوئیچ | محفظه الکتریکی | قطعات الکتریکی |
| ویژگیها: | روانکاری | ثبات حرارتی | مقاوم در برابر روغن | ضد شیمیایی | جریان بالا | ضد حلال | قدرت بالا | سختی بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179 | 38 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179 | 31 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.75 mm | UL 94 | HB | |
| 1.5 mm | UL 94 | HB | ||
| 3.0 mm | UL 94 | HB | ||
| Burning wire flammability index | 0.75 mm | IEC 60695-2-12 | 675 | °C |
| 1.5 mm | IEC 60695-2-12 | 675 | °C | |
| 3.0 mm | IEC 60695-2-12 | 675 | °C | |
| Hot filament ignition temperature | 0.75 mm | IEC 60695-2-13 | 700 | °C |
| 1.5 mm | IEC 60695-2-13 | 700 | °C | |
| 3.0 mm | IEC 60695-2-13 | 700 | °C | |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 25 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Poisson's ratio | ISO 527-2 | 0.40 | ||
| bending strength | 23°C | ISO 178 | 165 | Mpa |
| Bending modulus | 23°C | ISO 178 | 5200 | Mpa |
| Tensile strain | Break, 23°C | ISO 527-2 | 3.0 | % |
| tensile strength | Break, 23°C | ISO 527-2 | 115 | Mpa |
| Tensile modulus | 23°C | ISO 527-2 | 6200 | Mpa |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Suggested maximum material return ratio | 25 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 280 to 310 | °C | ||
| drying temperature | 80 | °C | ||
| drying time | 4.0 | hr | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 280 to 310 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 280 to 310 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 280 to 310 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 285 to 305 | °C | ||
| Mold temperature | 65 to 95 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| RTI | 1.5 mm | UL 746 | 140 | °C |
| 0.75 mm | UL 746 | 125 | °C | |
| RTI Imp | 3.0 mm | UL 746 | 120 | °C |
| 1.5 mm | UL 746 | 120 | °C | |
| 0.75 mm | UL 746 | 120 | °C | |
| RTI Elec | 3.0 mm | UL 746 | 140 | °C |
| 1.5 mm | UL 746 | 140 | °C | |
| 0.75 mm | UL 746 | 140 | °C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 260 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed | ISO 75-2/A | 240 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed | ISO 75-2/B | 258 | °C | |
| RTI | 3.0 mm | UL 746 | 140 | °C |
| Linear coefficient of thermal expansion | Across Flow : 23 to 55°C, 2.00 mm | ISO 11359-2 | 1.1E-4 | cm/cm/°C |
| Flow : 23 to 55°C, 2.00 mm | ISO 11359-2 | 3.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 2.2 | % |
| 24 hr, 23°C | ISO 62 | 1.0 | % | |
| Shrinkage rate | Flow : 23°C, 2.00 mm | ISO 294-4 | 0.50 | % |
| 横向Flow : 23°C, 2.00 mm | ISO 294-4 | 1.0 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Volume resistivity | 0.750 mm | IEC 60093 | 1.0E+13 | ohms·cm |
| Dielectric strength | 1.00 mm | IEC 60243 | 20 | KV/mm |
| Arc resistance | 3.00 mm | ASTM D495 | PLC 6 | |
| High arc combustion index | 0.75 mm | UL 746 | PLC 0 | |
| 1.5 mm | UL 746 | PLC 0 | ||
| 3.0 mm | UL 746 | PLC 0 | ||
| High voltage arc tracing rate | UL 746 | PLC 1 | ||
| Hot wire ignition | 0.75 mm | UL 746 | PLC 4 | |
| 1.5 mm | UL 746 | PLC 3 | ||
| 3.0 mm | UL 746 | PLC 4 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.