
PPS R-4-230BL CPCHEM USA
290
فرم:گرانول | درجه:سطح پر کردن
ویژگیها:
آسان برای پردازشبسته بندی: مواد تقویت کنن40%بسته بندی بر اساس وزن
کاربردهای معمول:
کاربردهای خودروکاربردهای خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(1)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای خودرو | کاربردهای خودرو |
| ویژگیها: | آسان برای پردازش | بسته بندی: مواد تقویت کنن | 40% | بسته بندی بر اساس وزن |
گواهینامهها

برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Suspended wall beam without notch impact strength | ISO 180 | 20 | kJ/m² | |
| 3.18mm | ASTM D4812 | 400 | J/m | |
| Impact strength of cantilever beam gap | ISO 180/A | 8.0 | kJ/m² | |
| 3.17mm | ASTM D256 | 80 | J/m | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 1.6mm | UL 94 | V-05VA | |
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 50 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Poisson's ratio | 0.43 | |||
| compressive strength | ASTM D695 | 275 | Mpa | |
| bending strength | ISO 178 | 210 | Mpa | |
| ASTM D790 | 221 | Mpa | ||
| tensile strength | ASTM D638 | 165 | Mpa | |
| ISO 527-2 | 145 | Mpa | ||
| elongation | Break | ASTM D638 | 1.2 | % |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2 | 1.1 | % |
| Bending modulus | ASTM D790 | 14500 | Mpa | |
| ISO 178 | 14000 | Mpa | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:导热系数 | ASTME831 | 0.31 | W/m/K |
| UL temperature rating | UL 746B | 200to220 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:100to200°C | ASTME831 | 8E-05 | cm/cm/°C |
| TD:-50to50°C | ASTME831 | 4E-05 | cm/cm/°C | |
| MD:100to200°C | ASTME831 | 1.5E-05 | cm/cm/°C | |
| MD:-50to50°C | ASTME831 | 1.5E-05 | cm/cm/°C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed | ASTM D648 | 265 | °C |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| density | ASTM D792 | 1.68 | g/cm³ | |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | 0.20 | % | |
| TD:3.20mm | 0.50 | % | ||
| Water absorption rate | 23°C,24hr | ASTM D570 | 0.020 | % |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| insulation resistance | 90°C | 1E+12 | ohms | |
| Compared to the anti leakage trace index | CTI | UL 746 | PLC 4 | |
| Arc resistance | ASTM D495 | 125 | sec | |
| Dissipation factor | 25°C,1MHz | ASTM D150 | 2E-03 | |
| 25°C,1kHz | ASTM D150 | 2E-03 | ||
| Dielectric constant | 25°C,1MHz | ASTM D150 | 3.90 | |
| 25°C,1kHz | ASTM D150 | 3.90 | ||
| Surface resistivity | ASTM D257 | 1E+16 | ohms | |
| Volume resistivity | ASTM D257 | 1E+16 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | ASTM D149 | 20 | KV/mm | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R-Sale | ASTM D785 | 122 | |
| M-Sale | ASTM D785 | 104 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.