
PC FXE1414L-8R9D137 SABIC INNOVATIVE NANSHA
29
فرم:گرانول
ویژگیها:
مقاومت در برابر دمای پاییشفافیتعقب نشینی
کاربردهای معمول:
لوازم الکتریکیحوزه الکترونیکزمینه برقلوازم خانگی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | لوازم الکتریکی | حوزه الکترونیک | زمینه برق | لوازم خانگی |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر دمای پایی | شفافیت | عقب نشینی |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 68.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.40 mm | UL 94 | HB | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | --2 | ASTM D638 | 2030 | Mpa |
| -- | ISO 527-2/1 | 2000 | Mpa | |
| tensile strength | Yield3 | ASTM D638 | 52.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 52.0 | Mpa | |
| Break3 | ASTM D638 | 54.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 47.0 | Mpa | |
| elongation | Yield3 | ASTM D638 | 5.0 | % |
| Yield | ISO 527-2/50 | 5.0 | % | |
| Break3 | ASTM D638 | 84 | % | |
| Break | ISO 527-2/50 | 75 | % | |
| Bending modulus | 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2050 | Mpa |
| --5 | ISO 178 | 2110 | Mpa | |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 86.0 | Mpa |
| --5,6 | ISO 178 | 83.0 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Mold temperature | 70 to 95 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 295 to 315 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 290 to 310 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 295 to 315 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 280 to 305 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 260 to 280 | °C | ||
| Hopper temperature | 60 to 80 | °C | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| drying temperature | 120 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 8.2E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 6.7E-5 | cm/cm/°C | |
| Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 146 | °C |
| -- | ASTM D15259 | 138 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span8 | ISO 75-2/Af | 118 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 121 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 11 | g/10 min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2 kg | ISO 1133 | 10.0 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | 3.20 mm,Flow | Internal Method | 0.40 - 0.80 | % |
| Water absorption rate | Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.17 | % |
| Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.070 | % |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.