
PC EXL9335 SABIC INNOVATIVE US
98
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
جریان بالاانعطاف پذیری در دمای پاییدوره کوتاه قالب گیری
کاربردهای معمول:
کاربردهای الکترونیکیکاربردهای فضاییعکس
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای الکترونیکی | کاربردهای فضایی | عکس |
| ویژگیها: | جریان بالا | انعطاف پذیری در دمای پایی | دوره کوتاه قالب گیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30°C | ISO 180/1U | NoBreak | |
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 50 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 70 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C | ISO 179/1eU | NoBreak | |
| 23°C | ISO 179/1eU | NoBreak | ||
| Impact strength of cantilever beam gap | -30°C | ISO 180/1A | 50 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 180/1A | 75 | kJ/m² | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | NoBreak | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot filament ignition temperature | 1.0mm | IEC 60695-2-13 | 900 | °C |
| Burning wire flammability index | 1.9mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| UL flame retardant rating | 2.5mm | UL 94 | 5VA | |
| 0.8mm | UL 94 | V-0 | ||
| 2.0mm | UL 94 | 5VB | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Bending modulus | ISO 178 | 2150 | Mpa | |
| 50.0mmSpan | ASTM D790 | 2150 | Mpa | |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/50 | 100 | % |
| elongation | Break | ASTM D638 | 100 | % |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2/50 | 6.0 | % |
| elongation | Yield | ASTM D638 | 6.0 | % |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 58.0 | Mpa |
| Break | ASTM D638 | 58.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 59.0 | Mpa | |
| Yield | ASTM D638 | 59.0 | Mpa | |
| bending strength | ISO 178 | 86.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ISO 527-2/1 | 2150 | Mpa | |
| ASTM D638 | 2150 | Mpa | ||
| Bending modulus | ISO 178 | 2150 | Mpa | |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 2150 | Mpa | |
| ISO 527-2/1 | 2150 | Mpa | ||
| bending strength | ISO 178 | 86.0 | Mpa | |
| Yield,50.0mmSpan | ASTM D790 | 86.0 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Ball Pressure Test | 125°C | IEC 60695-10-2 | Pass | |
| RTI Elec | UL 746 | 125 | °C | |
| Vicat softening temperature | ASTM D152511 | 147 | °C | |
| RTI Str | UL 746 | 125 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 110 | °C | |
| RTI Elec | UL 746 | 125 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 110 | °C | |
| RTI Str | UL 746 | 125 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 126 | °C |
| 1.8MPa,Unannealed,64.0mmSpan | ISO 75-2/Af | 126 | °C | |
| Vicat softening temperature | ASTM D152511 | 147 | °C | |
| -- | ISO 306/B50 | 145 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 147 | °C | |
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 139 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed,100mmSpan | ISO 75-2/Be | 139 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Outdoor applicability | UL 746C | f1 | ||
| density | ISO 1183 | 1.24 | g/cm³ | |
| ASTM D792 | 1.24 | g/cm³ | ||
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2kg | ASTM D1238 | 8.0 | g/10min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2kg | ISO 1133 | 7.00 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | Internal Method | 0.40-0.80 | % |
| TD:3.20mm | Internal Method | 0.40-0.80 | % | |
| Water absorption rate | Saturation,23°C | ISO 62 | 0.12 | % |
| Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.050 | % | |
| Outdoor applicability | UL 746C | f1 | ||
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 2 | ||
| CTI | UL 746 | PLC 2 | ||
| IEC 60112 | PLC 2 | |||
| High arc combustion index | HAI | UL 746 | PLC 0 | |
| Hot wire ignition | HWI | UL 746 | PLC 2 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.