
PC/PBT VX5022-1001 SABIC INNOVATIVE US
107
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
جریان بالاکریستال بالامقاومت در برابر پیری
کاربردهای معمول:
کاربردهای مهندسیقطعات خودروقطعات الکترونیکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای مهندسی | قطعات خودرو | قطعات الکترونیکی |
| ویژگیها: | جریان بالا | کریستال بالا | مقاومت در برابر پیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| Filling analysis | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Melt viscosity | 260°C, 1500 sec^-1 | ISO 11443 | 215 | Pa·s |
| Filling material | ASTM D152512 | 20 | % | |
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C9 | ISO 179/1eU | 40 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/2U | 50 | kJ/m² | |
| 23°C9 | ISO 179/1eU | 40 | kJ/m² | |
| 23°C | ISO 179/2U | 55 | kJ/m² | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30°C | ASTM D4812 | 650 | J/m |
| 23°C | ASTM D4812 | 650 | J/m | |
| -30°C10 | ISO 180/1U | 35 | kJ/m² | |
| 23°C10 | ISO 180/1U | 40 | kJ/m² | |
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 65.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 1.5 mm | UL 94 | HB | |
| 3.0 mm | UL 94 | HB | ||
| Burning wire flammability index | 1.0 mm | IEC 60695-2-12 | 750 | °C |
| 2.0 mm | IEC 60695-2-12 | 850 | °C | |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 23 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Bending strain - at break | ISO 178 | 3.0 | % | |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span5 | ASTM D790 | 145 | Mpa |
| --6,7 | ISO 178 | 150 | Mpa | |
| Bending modulus | --6 | ISO 178 | 6300 | Mpa |
| 50.0 mm Span5 | ASTM D790 | 5800 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/5 | 3.0 | % |
| Break4 | ASTM D638 | 3.0 | % | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 3.0 | % | |
| Yield4 | ASTM D638 | 3.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/5 | 110 | Mpa |
| Break4 | ASTM D638 | 125 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 110 | Mpa | |
| Yield4 | ASTM D638 | 125 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/1 | 7100 | Mpa |
| --3 | ASTM D638 | 7300 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Hopper temperature | 40 to 60 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 230 to 245 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 240 to 255 | °C | ||
| drying temperature | 110 to 120 | °C | ||
| drying time | 2.0 to 4.0 | hr | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 245 to 265 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 240 to 260 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 250 to 270 | °C | ||
| Mold temperature | 40 to 100 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 180 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span10 | ISO 75-2/Bf | 180 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 120 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span10 | ISO 75-2/Af | 120 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D152511 | 200 | °C |
| -- | ASTM D152512 | 145 | °C | |
| Ball Pressure Test | 123 to 127°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 4.0E-5 | cm/cm/°C |
| Flow : -40 to 40°C | ISO 11359-2 | 2.5E-5 | cm/cm/°C | |
| Flow : 23 to 60°C | ISO 11359-2 | 4.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 4.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Flow : 23 to 150°C | ISO 11359-2 | 2.4E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 1.0E-4 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 6.9E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 60°C | ISO 11359-2 | 1.0E-4 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 1.0E-4 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 150°C | ISO 11359-2 | 1.1E-4 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 250°C/2.16 kg | ASTM D1238 | 16 | g/10 min |
| 265°C/5.0 kg | ASTM D1238 | 50 | g/10 min | |
| 266°C/5.0 kg | ASTM D1238 | 50 | g/10 min | |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.060 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.10 | % | |
| Shrinkage rate | Across FlowFlow 2 | Internal Method | 0.50 - 0.90 | % |
| Flow : 3.20 mm | Internal Method | 0.30 - 0.50 | % | |
| Flow 2 | Internal Method | 0.30 - 0.80 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 265°C/5.0 kg | ISO 1133 | 40.0 | cm3/10min |
| 250°C/5.0 kg | ISO 1133 | 28.0 | cm3/10min | |
| 250°C/2.16 kg | ISO 1133 | 13.0 | cm3/10min | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Volume resistivity | -- | IEC 60093 | > 1.0E+16 | ohms·cm |
| Dielectric strength | 0.800 mm, in Oil | ASTM D149 | 31 | KV/mm |
| 1.60 mm, in Oil | ASTM D149 | 28 | KV/mm | |
| Surface resistivity | IEC 60093 | > 1.0E+16 | ohms | |
| Volume resistivity | -- | ASTM D257 | > 1.0E+15 | ohms·cm |
| Dielectric strength | 3.20 mm, in Oil | ASTM D149 | 16 | KV/mm |
| 0.800 mm, in Oil | IEC 60243-1 | 31 | KV/mm | |
| 1.60 mm, in Oil | IEC 60243-1 | 28 | KV/mm | |
| 3.20 mm, in Oil | IEC 60243-1 | 16 | KV/mm | |
| Dielectric constant | 1 MHz | ASTM D150 | 3.30 | |
| 50 Hz | IEC 60250 | 3.10 | ||
| 60 Hz | IEC 60250 | 3.10 | ||
| 100 Hz | IEC 60250 | 3.30 | ||
| Dissipation factor | 1 MHz | ASTM D150 | 0.014 | |
| 50 Hz | IEC 60250 | 1.0E-3 | ||
| 60 Hz | IEC 60250 | 1.0E-3 | ||
| 100 Hz | IEC 60250 | 1.0E-3 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | -- | IEC 60112 | PLC 2 | |
| Solution B | IEC 60112 | PLC 4 | ||
| High arc combustion index | UL 746 | PLC 0 | ||
| Hot wire ignition | UL 746 | PLC 0 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Ball Pressure Test | H 358/30 | ISO 2039-1 | 205 | Mpa |
| Rockwell hardness | R -Sale | ISO 2039-2 | 122 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.