
PC EXL9134 7A8D006 SABIC INNOVATIVE NANSHA
83
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
جریان بالاگسترش بالا در دمای پاییندوره کوتاه قالب گیری
کاربردهای معمول:
کاربردهای روشناییکاربردهای الکترونیکیکاربردهای فضایینمایشگر الکترونیکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای روشنایی | کاربردهای الکترونیکی | کاربردهای فضایی | نمایشگر الکترونیکی |
| ویژگیها: | جریان بالا | گسترش بالا در دمای پایین | دوره کوتاه قالب گیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30°C | ISO 180/1U | 无断裂 | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | |
| -30°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | ||
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 70 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 35 | kJ/m² | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | 无断裂 | |
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 67.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot filament ignition temperature | 3.0 mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C |
| UL flame retardant rating | 1.5 mm | UL 94 | V-0 | |
| 3.0 mm | UL 94 | 5VA | ||
| Burning wire flammability index | 1.5 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| Hot filament ignition temperature | 1.5 mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 92.0 | Mpa |
| --5,6 | ISO 178 | 87.0 | Mpa | |
| Bending modulus | --5 | ISO 178 | 2100 | Mpa |
| 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2400 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/50 | 110 | % |
| Break3 | ASTM D638 | 120 | % | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 6.0 | % | |
| Yield3 | ASTM D638 | 6.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 57.0 | Mpa |
| Break3 | ASTM D638 | 59.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 56.0 | Mpa | |
| Yield3 | ASTM D638 | 58.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/1 | 2000 | Mpa |
| --2 | ASTM D638 | 2100 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Processing (melt) temperature | 295 to 315 | °C | ||
| drying temperature | 120 | °C | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Suggested injection volume | 40 to 60 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 270 to 295 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 280 to 305 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 295 to 315 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 290 to 310 | °C | ||
| Mold temperature | 70 to 95 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Screw speed | 40 to 70 | rpm | ||
| Exhaust hole depth | 0.025 to 0.076 | mm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 123 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span9 | ISO 75-2/Af | 118 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D152510 | 140 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 139 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 141 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 6.1E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 6.2E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 6.2E-5 | cm/cm/°C | |
| RTI Elec | UL 746 | 125 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 115 | °C | |
| RTI | UL 746 | 120 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2 kg | ISO 1133 | 15.0 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 16 | g/10 min |
| Outdoor applicability | UL 746C | f1 | ||
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.15 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.40 | % | |
| Shrinkage rate | 3.20 mm,Flow | Internal Method | 0.40 - 0.80 | % |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.