
PC SC-1100UR LOTTE KOREA
178
فرم:گرانول | درجه:مقاومت در برابر آب و هوا
ویژگیها:
صبرمقاومت در برابر اشعه ماورچسبندگی متوسطعملکرد خوبثبات حرارتی
کاربردهای معمول:
سیمکابلزمینه برقحوزه الکترونیکزمینه خودروکاربردهای صنعتیقطعات داخلی خودروقطعات خارجی خودروپوستهچراغ جلو ماشینچراغ های پس زمینه ماشین
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | سیم | کابل | زمینه برق | حوزه الکترونیک | زمینه خودرو | کاربردهای صنعتی | قطعات داخلی خودرو | قطعات خارجی خودرو | پوسته | چراغ جلو ماشین | چراغ های پس زمینه ماشین |
| ویژگیها: | صبر | مقاومت در برابر اشعه ماور | چسبندگی متوسط | عملکرد خوب | ثبات حرارتی |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| UL flame retardant rating | 0.830mm | UL 94 | V-2 | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | --5 | ISO 178 | 92.0 | Mpa |
| --4 | ASTM D790 | 90.2 | Mpa | |
| Bending modulus | --5 | ISO 178 | 2300 | Mpa |
| --4 | ASTM D790 | 2260 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/50 | 110 | % |
| Break3 | ASTM D638 | 110 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 64.0 | Mpa |
| Break3 | ASTM D638 | 62.8 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 64.0 | Mpa | |
| Yield3 | ASTM D638 | 62.8 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/50 | 2300 | Mpa |
| --3 | ASTM D638 | 2260 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot air dryer | 80 | °C | ||
| Vacuum drying machine | 80 | °C | ||
| Hot air dryer | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Vacuum drying machine | 4.0 to 6.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.040 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 100 to 260 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 260 to 270 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 260 to 280 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 280 | °C | ||
| Mold temperature | 80 to 110 | °C | ||
| Injection pressure | 98.1 | Mpa | ||
| Back pressure | 0.981 to 1.96 | Mpa | ||
| Screw speed | 30 to 50 | rpm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm | ISO 75-2/B | 137 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 137 | °C | |
| Vicat softening temperature | ISO 306/B50 | 146 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm | ISO 75-2/A | 125 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 127 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Shrinkage rate | Flow : 2.00 mm | ISO 294-4 | 0.50 - 0.70 | % |
| 横向Flow : 2.00 mm | ISO 294-4 | 0.50 - 0.70 | % | |
| Across FlowFlow : 3.20 mm | ASTM D955 | 0.50 - 0.70 | % | |
| Flow : 3.20 mm | ASTM D955 | 0.50 - 0.70 | % | |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 12 | g/10 min |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R -Sale | ISO 2039-2 | 120 | |
| R-Scale | ASTM D785 | 120 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.