
PC 1000R SABIC INNOVATIVE NANSHA
139
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاوم در برابر پوشیدنمقاومت بالاجریان بالا
کاربردهای معمول:
زمینه خودروحوزه الکترونیکزمینه برق
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | زمینه خودرو | حوزه الکترونیک | زمینه برق |
| ویژگیها: | مقاوم در برابر پوشیدن | مقاومت بالا | جریان بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ASTM D256 | 53 | J/m |
| 23°C | ASTM D4812 | 1300 | J/m | |
| 3.20mm | ASTM D256 | 1600 | J/m | |
| Dart impact | 23°C | ASTM D3029 | 36.6 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| NBSSmokeDensity-Flaming,Ds,4min | ASTME662 | 0.700 | ||
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 47 | % | |
| UL flame retardant rating | 3.0mm | UL 94 | 5VA | |
| 0.75mm | UL 94 | V-0 | ||
| 0.40mm | UL 94 | V-2 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Poisson's ratio | ASTM D638 | 0.36 | ||
| Taber abraser | 1000Cycles,1000g,CS-17Wheel | ASTM D1044 | 10.0 | mg |
| bending strength | Yield,100mmSpan | ASTM D790 | 165 | Mpa |
| Bending modulus | 100mmSpan | ASTM D790 | 3520 | Mpa |
| elongation | Break | ASTM D638 | 60 | % |
| Yield | ASTM D638 | 7.0 | % | |
| tensile strength | Yield | ASTM D638 | 110 | Mpa |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 3590 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| RTI Elec | UL 746 | 170 | °C | |
| thermal conductivity | ASTMC177 | 0.22 | W/m/K | |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:-20to150°C | ASTME831 | 5.4E-05 | cm/cm/°C |
| MD:-20to150°C | ASTME831 | 5.6E-05 | cm/cm/°C | |
| Vicat softening temperature | ASTM D15255 | 219 | °C | |
| RTI Str | UL 746 | 170 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 170 | °C | |
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed,6.40mm | ASTM D648 | 210 | °C |
| 1.8MPa,Unannealed,6.40mm | ASTM D648 | 201 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C | ASTM D570 | 1.3 | % |
| 24hr | ASTM D570 | 0.25 | % | |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | Internal Method | 0.50-0.70 | % |
| melt mass-flow rate | 337°C/6.6kg | ASTM D1238 | 9.7 | g/10min |
| density | ASTM D792 | 1.27 | g/cm³ | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dielectric strength | 1.60mm,in Oil | ASTM D149 | 28 | KV/mm |
| 1.60mm,inAir | ASTM D149 | 33 | KV/mm | |
| Volume resistivity | ASTM D257 | 1E+17 | ohms·cm | |
| Dielectric constant | 1kHz | ASTM D150 | 3.15 | |
| Dissipation factor | 1kHz | ASTM D150 | 1.3E-03 | |
| 2.45GHz | ASTM D150 | 2.5E-03 | ||
| Arc resistance | ASTM D495 | PLC 5 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | CTI | UL 746 | PLC 4 | |
| High arc combustion index | HAI | UL 746 | PLC 3 | |
| High voltage arc tracing rate | HVTR | UL 746 | PLC 2 | |
| Hot wire ignition | HWI | UL 746 | PLC 1 | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | M-Scale | ASTM D785 | 109 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.