
TPEE 8238 DUPONT USA
212
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
ثبات حرارتیمقاومت در برابر پیری
کاربردهای معمول:
روشناییمراقبت های پزشکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | روشنایی | مراقبت های پزشکی |
| ویژگیها: | ثبات حرارتی | مقاومت در برابر پیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 8256/1 | 57.0 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 180/1A | 11 | kJ/m² | |
| -40°C | ISO 180/1A | 5.5 | kJ/m² | |
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 15 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 5.0 | kJ/m² | |
| -40°C | ISO 179/1eA | 5.0 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 22 | % | |
| FMVSS flammability | FMVSS302 | SE | ||
| UL flame retardant rating | 0.9mm | UL 94 | HB | |
| 1.5mm | UL 94 | HB | ||
| 0.9mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| 1.5mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| elastomer | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| tear strength | Flow | ISO 34-1 | 230 | kN/m |
| 横向Flow | ISO 34-1 | 210 | kN/m | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| tensile strength | Break | ISO 527-2 | 46.0 | Mpa |
| 10%Strain | ISO 527-2 | 34.0 | Mpa | |
| 50%Strain | ISO 527-2 | 28.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2 | 38.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 1200 | Mpa | |
| tensile strength | 100%Strain | ISO 527-2 | 26.0 | Mpa |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2 | 19 | % |
| Break | ISO 527-2 | >300 | % | |
| Nominal tensile fracture strain | ISO 527-2 | 340 | % | |
| Bending modulus | ISO 178 | 1150 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Glass transition temperature | ISO 11357-2 | 50.0 | °C | |
| Brittle temperature | ISO 974 | -84.0 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 45.0 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 105 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:-40to23°C | ISO 11359-2 | 1E-04 | cm/cm/°C |
| TD:EffectiveThermalDiffusivity | ISO 11359-2 | 5.44E-08 | m²/s | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/A50 | 213 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 150 | °C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 221 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD:-- | ISO 11359-2 | 1.5E-04 | cm/cm/°C |
| MD:-40to23°C | ISO 11359-2 | 9E-05 | cm/cm/°C | |
| TD:-- | ISO 11359-2 | 1.4E-04 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,2.00mm,50%RH | ISO 62 | 0.20 | % |
| Saturation,23°C,2.00mm | ISO 62 | 0.60 | % | |
| 23°C,24hr | ISO 62 | 0.30 | % | |
| Shrinkage rate | MD | ISO 294-4 | 1.6 | % |
| TD | ISO 294-4 | 1.6 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 240°C/2.16kg | ISO 1133 | 11.5 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 240°C/2.16kg | ISO 1133 | 13 | g/10min |
| density | ISO 1183 | 1.28 | g/cm³ | |
| MediumDensity | 1.13 | g/cm³ | ||
| SpecificHeatCapacity of Melt | 2150 | J/kg/°C | ||
| ThermalConductivityofMelt | 0.15 | W/m/K | ||
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Surface resistivity | IEC 60093 | >1.0E+15 | ohms | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | >1.0E+15 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | IEC 60243-1 | 21 | KV/mm | |
| Relative permittivity | 100Hz | IEC 60250 | 4.00 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 3.70 | ||
| Dissipation factor | 100Hz | IEC 60250 | 0.010 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 0.018 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Shore hardness | ShoreD,15Sec | ISO 868 | 70 | |
| ShoreD | ISO 868 | 76 | ||
| Supplementary Information | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| EmissionofOrganicCompounds | VDA277 | 550 | µgC/g |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.