
PC HFD4472 SABIC INNOVATIVE NANSHA
76
فرم:گرانول
ویژگیها:
جریان بالامقاوم در برابر آب
کاربردهای معمول:
کاربردهای الکتریکیکاربردهای خودروقطعات مکانیکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای الکتریکی | کاربردهای خودرو | قطعات مکانیکی |
| ویژگیها: | جریان بالا | مقاوم در برابر آب |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 30.0 | J |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C6 | ISO 180/1U | 47 | kJ/m² |
| -30°C6 | ISO 180/1U | 43 | kJ/m² | |
| 23°C | ASTM D4812 | 800 | J/m | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | 59 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eU | 59 | kJ/m² | |
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 21 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 13 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.40 mm | UL 94 | HB | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span | ASTM D790 | 93.0 | Mpa |
| Bending modulus | 50.0 mm Span | ASTM D790 | 4900 | Mpa |
| elongation | Break | ISO 527-2/5 | 2.0 | % |
| Yield3 | ASTM D638 | 2.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/5 | 56.0 | Mpa |
| Break3 | ASTM D638 | 56.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 54.0 | Mpa | |
| Yield3 | ASTM D638 | 54.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 5500 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 120 | °C | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Suggested injection volume | 40 to 60 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 265 to 290 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 275 to 300 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 290 to 310 | °C | ||
| Screw speed | 40 to 70 | rpm | ||
| Exhaust hole depth | 0.025 to 0.076 | mm | ||
| Spray nozzle temperature | 280 to 305 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 290 to 310 | °C | ||
| Mold temperature | 70 to 95 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 128 | °C |
| Vicat softening temperature | ISO 306/B120 | 135 | °C | |
| Ball Pressure Test | 123 to 127°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 132 | °C |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 3.0E-5 | cm/cm/°C |
| Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 3.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 8.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 8.0E-5 | cm/cm/°C | |
| RTI Elec | UL 746 | 80.0 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 80.0 | °C | |
| RTI | UL 746 | 80.0 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.040 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.12 | % | |
| Shrinkage rate | Across FlowFlow : 3.20 mm | Internal Method | 0.40 - 0.50 | % |
| Flow : 3.20 mm | Internal Method | 0.20 - 0.30 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2 kg | ISO 1133 | 9.00 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 10 | g/10 min |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dielectric constant | 1.90 GHz | Internal Method | 3.16 | |
| Dissipation factor | 1.90 GHz | Internal Method | 9.9E-3 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.