
PPO N190X-111 SABIC INNOVATIVE SHANGHAI
161
فرم:گرانول
ویژگیها:
مقاومت در برابر دمای بالاتقویت فیبر شیشه ای
کاربردهای معمول:
قطعات الکتریکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | قطعات الکتریکی |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر دمای بالا | تقویت فیبر شیشه ای |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ASTM D4812 | 720 | J/m |
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 50.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 1.0 mm | UL 94 | HB | |
| 1.5 mm | UL 94 | V-0 | ||
| 3.0 mm | UL 94 | 5VA | ||
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 39 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | --2 | ASTM D638 | 2580 | Mpa |
| -- | ISO 527-2/1 | 2600 | Mpa | |
| tensile strength | Yield3 | ASTM D638 | 60.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 58.0 | Mpa | |
| Break3 | ASTM D638 | 47.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 50.0 | Mpa | |
| elongation | Yield3 | ASTM D638 | 3.6 | % |
| Yield | ISO 527-2/50 | 3.2 | % | |
| Break3 | ASTM D638 | 9.0 | % | |
| Break | ISO 527-2/50 | 9.2 | % | |
| Bending modulus | 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2500 | Mpa |
| 100 mm Span5 | ASTM D790 | 2300 | Mpa | |
| --6 | ISO 178 | 2350 | Mpa | |
| bending strength | --6,7 | ISO 178 | 87.0 | Mpa |
| Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 98.0 | Mpa | |
| Yield, 100 mm Span5 | ASTM D790 | 91.0 | Mpa | |
| Taber abraser | 1000 Cycles, 1000 g, CS-17 Wheel | ASTM D1044 | 76.0 | mg |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 75 to 80 | °C | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Suggested injection volume | 30 to 70 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 215 to 265 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 225 to 270 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 240 to 275 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 250 to 275 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 250 to 275 | °C | ||
| Mold temperature | 55 to 75 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Screw speed | 20 to 100 | rpm | ||
| Exhaust hole depth | 0.038 to 0.051 | mm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 95.0 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span8 | ISO 75-2/Bf | 95.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 78.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 86.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span8 | ISO 75-2/Af | 82.0 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D15259 | 104 | °C |
| -- | ISO 306/B120 | 107 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.7E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 8.1E-5 | cm/cm/°C | |
| thermal conductivity | ASTM C177 | 0.24 | W/m/K | |
| RTI Elec | UL 746 | 95.0 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 80.0 | °C | |
| RTI | UL 746 | 95.0 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 280°C/5.0 kg | ASTM D1238 | 20 | g/10 min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 280°C/5.0 kg | ISO 1133 | 23.0 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | 3.20 mm,Flow | Internal Method | 0.50 - 0.70 | % |
| Water absorption rate | 24 hr | ASTM D570 | 0.080 | % |
| Outdoor applicability | UL 746C | f1 | ||
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Volume resistivity | ASTM D257 | 1.8E+16 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | 3.20 mm, in Oil | ASTM D149 | 19 | KV/mm |
| Dielectric constant | 100 Hz | ASTM D150 | 2.74 | |
| 100 kHz | ASTM D150 | 2.60 | ||
| Dissipation factor | 100 Hz | ASTM D150 | 0.013 | |
| 100 kHz | ASTM D150 | 5.5E-3 | ||
| Arc resistance | ASTM D495 | PLC 7 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | UL 746 | PLC 1 | ||
| High arc combustion index | UL 746 | PLC 2 | ||
| High voltage arc tracing rate | UL 746 | PLC 4 | ||
| Hot wire ignition | UL 746 | PLC 2 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R-Scale | ASTM D785 | 120 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.