
PC HF-1023IM Samsung Cheil South Korea
61
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
مقاومت بالاجریان بالاویژگی: مقاومتتحرک بالا
کاربردهای معمول:
زمینه برقحوزه الکترونیکپوشش تلفن همراه
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | زمینه برق | حوزه الکترونیک | پوشش تلفن همراه |
| ویژگیها: | مقاومت بالا | جریان بالا | ویژگی: مقاومت | تحرک بالا |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C6 | ISO 180/1A | 63 | kJ/m² |
| 23°C, 6.35 mm | ASTM D256 | 540 | J/m | |
| 23°C, 3.18 mm | ASTM D256 | 690 | J/m | |
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 68 | kJ/m² |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Bending modulus | --4 | ASTM D790 | 2000 | Mpa |
| elongation | Break | ISO 527-2/50 | 100 | % |
| Break3 | ASTM D638 | 120 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 96.0 | Mpa |
| Break3 | ASTM D638 | 69.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 60.0 | Mpa | |
| Yield3 | ASTM D638 | 59.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/50 | 2100 | Mpa |
| --3 | ASTM D638 | 1900 | Mpa | |
| bending strength | --5 | ISO 178 | 88.0 | Mpa |
| --4 | ASTM D790 | 83.0 | Mpa | |
| Bending modulus | --5 | ISO 178 | 2100 | Mpa |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot air dryer | 100 | °C | ||
| Vacuum drying machine | 100 | °C | ||
| Hot air dryer | 2.0 to 4.0 | hr | ||
| Vacuum drying machine | 4.0 to 6.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | < 0.020 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 270 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 280 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 290 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 300 | °C | ||
| Mold temperature | 80 to 100 | °C | ||
| Injection pressure | 98.1 | Mpa | ||
| Back pressure | 0.981 to 2.94 | Mpa | ||
| Screw speed | 40 to 80 | rpm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm | ISO 75-2/B | 133 | °C |
| 0.45 MPa, Annealed, 4.00 mm | ISO 75-2/B | 130 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 126 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm | ISO 75-2/A | 120 | °C | |
| 1.8 MPa, Annealed, 4.00 mm | ISO 75-2/A | 120 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B50 | 140 | °C |
| -- | ISO 306/B120 | 142 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Saturation, 23°C | ASTM D570 | 0.35 | % |
| Shrinkage rate | Flow : 2.00 mm | ISO 294-4 | 0.44 - 0.53 | % |
| 横向Flow : 2.00 mm | ISO 294-4 | 0.45 - 0.55 | % | |
| Across FlowFlow : 3.20 mm | ASTM D955 | 0.45 - 0.55 | % | |
| Flow : 3.20 mm | ASTM D955 | 0.44 - 0.53 | % | |
| melt mass-flow rate | 250°C/10.0 kg | ASTM D1238 | 22 | g/10 min |
| density | 本色 | ASTM D792 | 1.18 | g/cm³ |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R -Sale | ISO 2039-2 | 120 | |
| R-Scale | ASTM D785 | 120 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.