
PC FXD9810-WH7E217X SABIC INNOVATIVE NANSHA
46
فرم:گرانول | درجه:افزایش عقب آتش
ویژگیها:
مقاومت در برابر دمای پاییمقاوم در برابر پوشیدن
کاربردهای معمول:
قطعات لوازم خانگیفیلم جریانروشنایی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | قطعات لوازم خانگی | فیلم جریان | روشنایی |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر دمای پایی | مقاوم در برابر پوشیدن |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 63.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 1.0 mm | UL 94 | V-1 | |
| 1.2 mm | UL 94 | V-0 | ||
| Burning wire flammability index | 1.0 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| Hot filament ignition temperature | 1.0 mm | IEC 60695-2-13 | 875 | °C |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 94.0 | Mpa |
| --5,6 | ISO 178 | 91.0 | Mpa | |
| Bending modulus | --5 | ISO 178 | 2250 | Mpa |
| 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2100 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/50 | 95 | % |
| Break3 | ASTM D638 | 100 | % | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 5.6 | % | |
| Yield3 | ASTM D638 | 5.6 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 49.0 | Mpa |
| Break3 | ASTM D638 | 50.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 56.0 | Mpa | |
| Yield3 | ASTM D638 | 55.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/1 | 2150 | Mpa |
| --2 | ASTM D638 | 2200 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 120 | °C | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Suggested injection volume | 40 to 60 | % | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 250 to 270 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 260 to 280 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 270 to 295 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 265 to 290 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 270 to 295 | °C | ||
| Screw speed | 40 to 70 | rpm | ||
| Exhaust hole depth | 0.025 to 0.076 | mm | ||
| Mold temperature | 70 to 95 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 138 | °C |
| Ball Pressure Test | 123 to 127°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B50 | 137 | °C |
| -- | ASTM D15259 | 136 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 118 | °C |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.1E-5 | cm/cm/°C |
| Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 6.9E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 7.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : 23 to 80°C | ISO 11359-2 | 6.8E-5 | cm/cm/°C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.26 | % |
| Shrinkage rate | Across FlowFlow : 3.20 mm | Internal Method | 0.40 - 0.80 | % |
| Flow : 3.20 mm | Internal Method | 0.40 - 0.80 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2 kg | ISO 1133 | 29.0 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 30 | g/10 min |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.080 | % |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.