
PBT SK605 BK851 DUPONT KOREA
225
فرم:گرانول | درجه:سطح افزایش
ویژگیها:
تقویت فیبر شیشه ایبسته بندی: مواد تقویت کننقدرت خوبسختی خوب (فیبر شیشه ای تققدرت خوبسختی خوب (فیبر شیشه ای تق30%30%بسته بندی بر اساس وزن30%30%بسته بندی بر اساس وزن
کاربردهای معمول:
قطعات الکترونیکیکاربردهای خودروقطعات ساختاریکاربردهای صنعتیکاربردهای خودروقطعات ساختاریکاربردهای صنعتیکاربردهای خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(1)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | قطعات الکترونیکی | کاربردهای خودرو | قطعات ساختاری | کاربردهای صنعتی | کاربردهای خودرو | قطعات ساختاری | کاربردهای صنعتی | کاربردهای خودرو |
| ویژگیها: | تقویت فیبر شیشه ای | بسته بندی: مواد تقویت کنن | قدرت خوب | سختی خوب (فیبر شیشه ای تق | قدرت خوب | سختی خوب (فیبر شیشه ای تق | 30% | 30% | بسته بندی بر اساس وزن | 30% | 30% | بسته بندی بر اساس وزن |
گواهینامهها

برگه داده فنی
| Other performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 19 | % | |
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Charpy Notched Impact Strength | -40°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 11 | kJ/m² | |
| 23°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -40°C | ISO 179/1eU | 75 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eU | 75 | kJ/m² | |
| 23°C | ISO 179/1eU | 70 | kJ/m² | |
| Impact strength of cantilever beam gap | -40°C | ISO 180/1A | 10 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 180/1A | 10 | kJ/m² | |
| 23°C | ISO 180/1A | 11 | kJ/m² | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | -40°C | ISO 180/1U | 55 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 180/1U | 55 | kJ/m² | |
| 23°C | ISO 180/1U | 60 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Burning rate | 1.00mm | ISO 3795 | 41 | mm/min |
| UL flame retardant rating | 0.75mm | UL 94 | HB | |
| 1.5mm | UL 94 | HB | ||
| 0.75mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| 1.5mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 19 | % | |
| FMVSS flammability | FMVSS302 | B | ||
| Atomization | refraction,F值 | ISO 6452 | 99 | % |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Impact strength of cantilever beam gap | 23℃ | ASTM D256 | 112 | J/m |
| -40℃ | ASTM D256 | 101 | J/m | |
| ASTM D256 | 101 | J/m | ||
| Elongation at Break | 23℃ | ASTM D638 | 2.6 | % |
| Bending modulus | 23℃ | ASTM D790 | 8970 | MPa |
| Tensile modulus | 23℃ | ASTM D638 | 10000 | MPa |
| tensile strength | 23℃ | ASTM D638 | 140 | MPa |
| compressive strength | 5 mm/min, 3.20 mm, 23 ℃ | ASTM D695 | 202 | MPa |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23℃ | ASTM D256 | 998 | J/m |
| -40℃ | ASTM D256 | 1120 | J/m | |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 10000 | Mpa | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2 | 140 | Mpa |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2 | 2.7 | % |
| Tensile creep modulus | 1hr | ISO 899-1 | 9000 | Mpa |
| 1000hr | ISO 899-1 | 6600 | Mpa | |
| Bending modulus | ISO 178 | 9000 | Mpa | |
| bending strength | ISO 178 | 200 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD | ISO 11359-2 | 9E-05 | cm/cm/°C |
| UL flame retardant rating | 3.00 mm | UL 94 | HB | |
| 1.50 mm | UL 94 | HB | ||
| 0.750 mm | UL 94 | HB | ||
| Linear coefficient of thermal expansion | 垂直Flow,73 to 130°F (23 to 55℃) | ASTM E831 | 0.000090 | cm/cm/℃ |
| 平行Flow,73 to 130°F (23 to 55℃) | ASTM E831 | 0.000030 | cm/cm/℃ | |
| Hot deformation temperature | 1.8Mpa,Unannealed | ASTM D648 | 205 | ℃ |
| 0.45Mpa,Unannealed | ASTM D648 | 220 | ℃ | |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 220 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 205 | °C | |
| Vicat softening temperature | ISO 306/B50 | 215 | °C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 224 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD | ISO 11359-2 | 3E-05 | cm/cm/°C |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | ISO 1133 | 10 | g/10min | |
| density | ISO 1183 | 1.53 | g/cm³ | |
| ASTM D792 | 1.53 | |||
| MediumDensity | 1.36 | g/cm³ | ||
| Top out temperature | 170 | °C | ||
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 250°C/2.16kg | ISO 1133 | 7.00 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | TD | ISO 294-4 | 1.1 | % |
| MD | ISO 294-4 | 0.30 | % | |
| Water absorption rate | Saturation,23°C,2.00mm | ISO 62 | 0.35 | % |
| Equilibrium,23°C,2.00mm,50%RH | ISO 62 | 0.15 | % | |
| Stickiness | ISO 307 | 100 | cm³/g | |
| ThermalConductivityofMelt | 0.28 | W/m/K | ||
| SpecificHeatCapacity of Melt | 1730 | J/kg/°C | ||
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dielectric strength | IEC 60243-1 | 38 | KV/mm | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | >1.0E+15 | ohms·cm | |
| Surface resistivity | IEC 60093 | >1.0E+15 | ohms | |
| Relative permittivity | 100Hz | IEC 60250 | 3.90 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 3.80 | ||
| Dissipation factor | 100Hz | IEC 60250 | 7.5E-04 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 0.018 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 1 | ||
| Supplementary Information | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| EmissionofOrganicCompounds | VDA277 | 140 | µgC/g | |
| Odor | VDA270 | 3.00 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.