
PA6 B30SF LANXESS BELGIUM
165
فرم:گرانول
ویژگیها:
مقاومت در برابر پیری
کاربردهای معمول:
قطعات خودروابزار سنجشمحفظه الکترونیکیکاربردهای صنعتی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | قطعات خودرو | ابزار سنجش | محفظه الکترونیکی | کاربردهای صنعتی |
| ویژگیها: | مقاومت در برابر پیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | -30℃-30°C | ISO 179/1eA | < 10 | kJ/m² |
| 23℃23°C | ISO 179/1eA | < 10 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30℃-30°C | ISO 179/1eU | 130 | kJ/m² |
| 23℃23°C | ISO 179/1eU | 150 | kJ/m² | |
| Impact strength of cantilever beam gap | -30℃-30°C | ISO 180-1A | < 10 | kJ/m² |
| 23℃23°C | ISO 180-1A | < 10 | kJ/m² | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30℃-30°C | ISO 180/1U | 100 | kJ/m² |
| 23℃23°C | ISO 180/1U | 120 | kJ/m² | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | 23℃23℃ | ISO 527-1-2 | 3600 | Mpa |
| tensile strength | Yield,23℃ | ISO 527-2/50 | 70 | Mpa |
| Tensile strain | Yield,23℃ | ISO 527-2/50 | 3.7 | % |
| Nominal tensile fracture strain | 23℃23℃ | ISO 527-2/50 | 9 | % |
| Bending modulus | 23℃23℃5 | ISO 178-A | 3200 | Mpa |
| bending strength | 3.50% Strain,23℃3.5% Strain, 23°C | ISO 178-A | 100 | Mpa |
| 23℃23°C 55 | ISO 178-A | 110 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 70 | °C |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 222 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| density | 23°C | ISO 1183 | 1.35 | g/cm³ |
| Shrinkage rate | TD:260℃,2.0 mmAcross Flow : 500°F, 0,0787 in 33 | ISO 2577 | 1.1 | % |
| TD:120℃,2.0 mm,4 hrsAcross Flow : 248°F, 4 hr, 0,0787 in 44 | ISO 2577 | 0.4 | % | |
| MD:260℃,2.0 mmFlow : 500°F, 0,0787 in 33 | ISO 2577 | 1.1 | % | |
| MD:120℃,2.0 mm,4 hrsFlow : 248°F, 4 hr, 0.0787 in 44 | ISO 2577 | 0.4 | % | |
| flame retardant performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.40 mm | UL 94 | V-0 | |
| 0.75 mm | UL 94 | V-0 | ||
| 1.50 mm | UL 94 | V-0 | ||
| 2.00 mm | UL 94 | 5VA | ||
| 3.00 mm | UL 94 | 5VA | ||
| Glow wire combustion index (GWFI) | 0.80 mm0.8 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| 1.5 mm1.5 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C | |
| 3.0 mm3.0 mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C | |
| Ignition temperature of heating wire | 0.75 mm0.75 mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C |
| 1.5 mm1.5 mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C | |
| 3 mm3.0 mm | IEC 60695-2-13 | 800 | °C |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.