
PA66 1402G BK ASAHI JAPAN
77
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
سختی بالاقدرت بالامقاومت در برابر خستگیمقاومت در برابر خروجثبات حرارتیمقاومت در برابر گرما متوس
کاربردهای معمول:
زمینه خودروحوزه الکترونیکزمینه برقاجزای
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | زمینه خودرو | حوزه الکترونیک | زمینه برق | اجزای |
| ویژگیها: | سختی بالا | قدرت بالا | مقاومت در برابر خستگی | مقاومت در برابر خروج | ثبات حرارتی | مقاومت در برابر گرما متوس |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | ASTM D256 | 130 | J/m | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | ISO 179 | 72 | kJ/m² | |
| Charpy Notched Impact Strength | ISO 179 | 11 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.75 mm | UL 94 | HB | |
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 23 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| elongation | Break, 23°C | ISO 527-2 | 3.0 | % |
| Break | ASTM D638 | 3.0 | % | |
| tensile strength | -- | ASTM D638 | 186 | Mpa |
| Break, 23°C | ISO 527-2 | 190 | Mpa | |
| Tensile modulus | 23°C | ISO 527-2 | 10000 | Mpa |
| Taber abraser | 1000 Cycles | ASTM D1044 | -- | mg |
| bending strength | 23°C | ISO 178 | 275 | Mpa |
| -- | ASTM D790 | 289 | Mpa | |
| Bending modulus | 23°C | ISO 178 | 9000 | Mpa |
| -- | ASTM D790 | 9300 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed | ASTM D648 | 250 | °C |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow | ASTM D696 | 3.0E-5 | cm/cm/°C |
| specific heat | 1590 | J/kg/°C | ||
| thermal conductivity | 0.30 | W/m/K | ||
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed | ISO 75-2/B | 265 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed | ASTM D648 | 260 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | -- | % |
| Saturation, 23°C | -- | % | ||
| Shrinkage rate | Flow | Internal Method | 0.40 | % |
| 横向Flow | Internal Method | 0.90 | % | |
| density | ASTM D792 | 1.39 | g/cm³ | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Surface resistivity | ASTM D257 | 1.0E+15 | ohms | |
| Volume resistivity | -- | ASTM D257 | 1.0E+15 | ohms·cm |
| 23°C | IEC 60093 | 1.0E+15 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | ASTM D149 | 28 | KV/mm | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R -Sale | ISO 2039-2 | 120 | |
| M -Sale | ISO 2039-2 | 96 | ||
| R-Scale | ASTM D785 | 120 | ||
| M-Scale | ASTM D785 | 96 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.