
PBT 5220U-5M3D004 SABIC INNOVATIVE SHANGHAI
96
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
ضد شیمیاییمقاومت در برابر ضربه دمایتغییرات ضربه
کاربردهای معمول:
بسته بندیکاربردهای صنعتیکالاهای خانگیکاربردهای بیرونیزمینه ساختمانیلوازم ورزشیلوازم الکتریکیعکسنمایشگر الکترونیکیکاربردهای روشناییقطعات خارجی خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | بسته بندی | کاربردهای صنعتی | کالاهای خانگی | کاربردهای بیرونی | زمینه ساختمانی | لوازم ورزشی | لوازم الکتریکی | عکس | نمایشگر الکترونیکی | کاربردهای روشنایی | قطعات خارجی خودرو |
| ویژگیها: | ضد شیمیایی | مقاومت در برابر ضربه دمای | تغییرات ضربه |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 60.0 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 1.5 mm | UL 94 | HB | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | Yield, 50.0 mm Span6 | ASTM D790 | 84.0 | Mpa |
| --7,8 | ISO 178 | 80.0 | Mpa | |
| Bending modulus | --7 | ISO 178 | 2000 | Mpa |
| 50.0 mm Span6 | ASTM D790 | 2030 | Mpa | |
| elongation | Break | ISO 527-2/50 | 120 | % |
| Break5 | ASTM D638 | 120 | % | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 4.0 | % | |
| Yield5 | ASTM D638 | 4.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/50 | 50.0 | Mpa |
| Break5 | ASTM D638 | 51.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/50 | 50.0 | Mpa | |
| Yield5 | ASTM D638 | 53.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2/1 | 2050 | Mpa |
| --4 | ASTM D638 | 2250 | Mpa | |
| --3 | ASTM D638 | 2250 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| drying temperature | 110 | °C | ||
| drying time | 4.0 to 6.0 | hr | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| Suggested injection volume | 50 to 80 | % | ||
| Mold temperature | 65 to 90 | °C | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Screw speed | 50 to 80 | rpm | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 245 to 265 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 250 to 270 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 255 to 275 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 255 to 270 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 260 to 275 | °C | ||
| Exhaust hole depth | 0.013 to 0.020 | mm | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 107 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 84.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 6.40 mm | ASTM D648 | 99.0 | °C | |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span10 | ISO 75-2/Af | 75.0 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D152511 | 122 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 120 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 125 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 9.5E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 9.0E-5 | cm/cm/°C | |
| Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 9.0E-5 | cm/cm/°C | |
| RTI Elec | UL 746 | 75.0 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 75.0 | °C | |
| RTI | UL 746 | 75.0 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Outdoor applicability | UL 746C | f2 | ||
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.15 | % |
| Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.50 | % | |
| Shrinkage rate | Across FlowFlow 2 | Internal Method | 0.80 - 1.0 | % |
| Flow : 3.20 mm | Internal Method | 0.80 - 1.0 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 250°C/5.0 kg | ISO 1133 | 15.0 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 250°C/5.0 kg | ISO 1133 | 16 | g/10 min |
| Specific volume | ASTM D792 | 0.830 | cm³/g | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Arc resistance | ASTM D495 | PLC 5 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | UL 746 | PLC 1 | ||
| High arc combustion index | UL 746 | PLC 0 | ||
| High voltage arc tracing rate | UL 746 | PLC 0 | ||
| Hot wire ignition | UL 746 | PLC 3 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.