
PA66 A217-1 BLACK BASF KOREA
131
فرم:گرانول
ویژگیها:
جریان بالاآسان پوشش
کاربردهای معمول:
اتصالاتکاربردهای الکتریکیکاربردهای خودروکاربردهای خودرو
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | اتصالات | کاربردهای الکتریکی | کاربردهای خودرو | کاربردهای خودرو |
| ویژگیها: | جریان بالا | آسان پوشش |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | NoBreak | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | NoBreak | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 26 | % | |
| UL flame retardant rating | NFF16-101 | F2 | ||
| smoke density | NFF16-101 | I3 | ||
| Ignition temperature of heating wire | 1.6mm | IEC 60695-2-13 | 650 | °C |
| Burning wire flammability index | 1.6mm | IEC 60695-2-12 | 650 | °C |
| 0.8mm | IEC 60695-2-12 | 650 | °C | |
| UL flame retardant rating | 3.2mm | UL 94 | V-2 | |
| 1.6mm | UL 94 | V-2 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | 23°C | ISO 178 | 130 | Mpa |
| 23°C | ASTM D790 | 125 | Mpa | |
| Bending modulus | 23°C | ISO 178 | 3100 | Mpa |
| 23°C | ASTM D790 | 3500 | Mpa | |
| Tensile strain | Break,23°C | ISO 527-2 | >30 | % |
| elongation | Break,23°C | ASTM D638 | 30 | % |
| Tensile strain | Yield,23°C | ISO 527-2 | 4.5 | % |
| tensile strength | Break,23°C | ISO 527-2/1A | 60.0 | Mpa |
| Yield,23°C | ISO 527-2/1A | 95.0 | Mpa | |
| Yield,23°C | ASTM D638 | 85.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | 23°C | ISO 527-2/1A | 3500 | Mpa |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed | ASTM D648 | 220 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/Bf | 210 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ASTM D648 | 75.0 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/Af | 75.0 | °C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 262 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 2.9 | % |
| 23°C,24hr | ISO 62 | 1.3 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Compared to the anti leakage trace index | SolutionB | IEC 60112 | PLC 1 | |
| SolutionA | IEC 60112 | PLC 0 | ||
| Dissipation factor | IEC 60250 | 0.030 | ||
| Relative permittivity | IEC 60250 | 2.90 | ||
| Dielectric strength | 2.00mm | IEC 60243-1 | 25 | KV/mm |
| Surface resistivity | IEC 60093 | 1E+15 | ohms | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | 1E+15 | ohms·cm | |
| Supplementary Information | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| EuropeanRailwaysCertifications | R22 | EN45545-2 | HL2 | |
| R23 | EN45545-2 | HL2 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.