
PC CFR7630-GY2G079T SABIC INNOVATIVE NANSHA
24
فرم:گرانول
ویژگیها:
عقب نشینی غیر کلر غیر برو
کاربردهای معمول:
کاربردهای الکترونیکینمایشگر الکترونیکیکاربردهای روشناییلوازم الکتریکی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای الکترونیکی | نمایشگر الکترونیکی | کاربردهای روشنایی | لوازم الکتریکی |
| ویژگیها: | عقب نشینی غیر کلر غیر برو |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| optical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| transmissivity | 2000μm | Internal Method | >89.0 | % |
| 1000μm | Internal Method | >90.0 | % | |
| 3000μm | Internal Method | >88.0 | % | |
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dart impact | 23°C,TotalEnergy | ASTM D3763 | 66.0 | J |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | NoBreak | |
| -30°C | ISO 180/1U | NoBreak | ||
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 10 | kJ/m² |
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 9.0 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C | ISO 179/1eU | NoBreak | |
| 23°C | ISO 179/1eU | NoBreak | ||
| Impact strength of cantilever beam gap | -30°C | ISO 180/1A | 9.0 | kJ/m² |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Extreme Oxygen Index | ISO 4589-2 | 45 | % | |
| Hot filament ignition temperature | 1.0mm | IEC 60695-2-13 | 875 | °C |
| Burning wire flammability index | 1.0mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| UL flame retardant rating | 3.0mm | UL 94 | 5VA | |
| 1.0mm | UL 94 | V-0 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Bending modulus | ISO 178 | 2500 | Mpa | |
| bending strength | ISO 178 | 103 | Mpa | |
| Yield,50.0mmSpan | ASTM D790 | 106 | Mpa | |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 2500 | Mpa | |
| ISO 527-2/1 | 2400 | Mpa | ||
| tensile strength | Yield | ASTM D638 | 68.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 67.0 | Mpa | |
| Break | ASTM D638 | 52.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 52.0 | Mpa | |
| elongation | Yield | ASTM D638 | 6.0 | % |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2/50 | 6.0 | % |
| elongation | Break | ASTM D638 | 51 | % |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/50 | 23 | % |
| Bending modulus | 50.0mmSpan | ASTM D790 | 2400 | Mpa |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 120 | °C |
| 1.8MPa,Unannealed,100mmSpan | ISO 75-2/Ae | 120 | °C | |
| 0.45MPa,Unannealed,100mmSpan | ISO 75-2/Be | 131 | °C | |
| 0.45MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 131 | °C | |
| RTI Str | UL 746 | 125 | °C | |
| Vicat softening temperature | ASTM D152510 | 136 | °C | |
| -- | ISO 306/B50 | 137 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 139 | °C | |
| Ball Pressure Test | 125°C | IEC 60695-10-2 | Pass | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD:-40to40°C | ASTME831 | 6.6E-05 | cm/cm/°C |
| MD:23to80°C | ISO 11359-2 | 7.2E-05 | cm/cm/°C | |
| TD:-40to40°C | ASTME831 | 7E-05 | cm/cm/°C | |
| TD:23to80°C | ISO 11359-2 | 7.6E-05 | cm/cm/°C | |
| RTI Elec | UL 746 | 125 | °C | |
| RTI Imp | UL 746 | 120 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Outdoor applicability | UL 746C | f1 | ||
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.11 | % |
| Saturation,23°C | ISO 62 | 0.14 | % | |
| Shrinkage rate | TD:3.20mm | Internal Method | 0.60-0.80 | % |
| MD:3.20mm | Internal Method | 0.55-0.75 | % | |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2kg | ISO 1133 | 5.00 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2kg | ASTM D1238 | 5.0 | g/10min |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dissipation factor | 1.10GHz | ASTMES7-83 | 5.8E-03 | |
| Dielectric constant | 1.10GHz | ASTMES7-83 | 2.79 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.