
PC EXL1434TNA8A005T SABIC INNOVATIVE SHANGHAI
72
فرم:گرانول
ویژگیها:
جریان متوسطگسترش دمای پاییندوره کوتاه قالب گیری
کاربردهای معمول:
محصولات دیوار نازک
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | محصولات دیوار نازک |
| ویژگیها: | جریان متوسط | گسترش دمای پایین | دوره کوتاه قالب گیری |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| optical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| turbidity | 2540μm | ASTM D1003 | 3.0 | % |
| transmissivity | 2540μm | ASTM D1003 | 82.0 | % |
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 60 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 70 | kJ/m² | |
| Dart impact | 23°C,TotalEnergy | ASTM D3763 | 75.5 | J |
| -30°C,TotalEnergy | ASTM D3763 | 77.4 | J | |
| Suspended wall beam without notch impact strength | 23°C | ISO 180/1U | NoBreak | |
| -30°C | ISO 180/1U | NoBreak | ||
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 65 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 180/1A | 55 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | NoBreak | |
| -30°C | ISO 179/1eU | NoBreak | ||
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 3.0mm | UL 94 | V-2 | |
| Hot filament ignition temperature | 3.0mm | IEC 60695-2-13 | 850 | °C |
| 0.8mm | IEC 60695-2-13 | 850 | °C | |
| Burning wire flammability index | 3.0mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| tensile strength | Yield | ASTM D638 | 57.6 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 56.8 | Mpa | |
| Break | ASTM D638 | 59.1 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 55.3 | Mpa | |
| elongation | Yield | ASTM D638 | 5.6 | % |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2/50 | 5.4 | % |
| elongation | Break | ASTM D638 | 120 | % |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/50 | 110 | % |
| Bending modulus | 50.0mmSpan | ASTM D790 | 2180 | Mpa |
| ISO 178 | 2120 | Mpa | ||
| bending strength | ISO 178 | 88.6 | Mpa | |
| Yield,50.0mmSpan | ASTM D790 | 92.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 2190 | Mpa | |
| ISO 527-2/1 | 2310 | Mpa | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 121 | °C |
| RTI Str | UL 746 | 130 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD:-40to95°C | ASTME831 | 6.7E-05 | cm/cm/°C |
| Ball Pressure Test | 125°C | IEC 60695-10-2 | Pass | |
| RTI Elec | UL 746 | 130 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:23to80°C | ISO 11359-2 | 8E-05 | cm/cm/°C |
| TD:-40to95°C | ASTME831 | 8E-05 | cm/cm/°C | |
| MD:23to80°C | ISO 11359-2 | 6.7E-05 | cm/cm/°C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed,64.0mmSpan | ISO 75-2/Af | 116 | °C |
| Vicat softening temperature | ASTM D152510 | 139 | °C | |
| -- | ISO 306/B50 | 138 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 139 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2kg | ASTM D1238 | 10 | g/10min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2kg | ISO 1133 | 9.50 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | Internal Method | 0.40-0.80 | % |
| TD:3.20mm | Internal Method | 0.40-0.80 | % | |
| Water absorption rate | Saturation,23°C | ISO 62 | 0.12 | % |
| Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.093 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Volume resistivity | ASTM D257 | >1.0E+15 | ohms·cm | |
| Surface resistivity | ASTM D257 | >1.0E+15 | ohms | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | L-Sale | ISO 2039-2 | 87 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.