
PPO GTX SABIC INNOVATIVE US
73
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
جریان بالاثبات اندازهمقاومت در برابر دمای بالامقاوم در برابر آب
کاربردهای معمول:
کاربردهای الکتریکیماشین آلات صنعتی
توصیف محصول
گواهینامهها(0)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کاربردهای الکتریکی | ماشین آلات صنعتی |
| ویژگیها: | جریان بالا | ثبات اندازه | مقاومت در برابر دمای بالا | مقاوم در برابر آب |
گواهینامهها
No Data...
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Dart impact | 23°C,TotalEnergy | ASTM D3763 | 12.0 | J |
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 5.0 | kJ/m² |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.8mm | UL 94 | V-1 | |
| 2.0mm | UL 94 | 5VB5VA | ||
| Burning wire flammability index | 2.0mm | IEC 60695-2-12 | 960 | °C |
| Hot filament ignition temperature | 1.0mm | IEC 60695-2-13 | 825 | °C |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | Yield,50.0mmSpan5 | ASTM D790 | 145 | Mpa |
| --6,7 | ISO 178 | 145 | Mpa | |
| Bending modulus | --6 | ISO 178 | 4600 | Mpa |
| 50.0mmSpan5 | ASTM D790 | 4600 | Mpa | |
| Tensile strain | Break | ISO 527-2/5 | 3.0 | % |
| Yield | ISO 527-2/5 | 3.0 | % | |
| tensile strength | Break | ISO 527-2/5 | 88.0 | Mpa |
| Break4 | ASTM D638 | 88.0 | Mpa | |
| Yield | ISO 527-2/5 | 88.0 | Mpa | |
| Yield4 | ASTM D638 | 88.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | --3 | ASTM D638 | 5000 | Mpa |
| -- | ISO 527-2/1 | 5000 | Mpa | |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | TD:-40to40°C | ASTME831 | 7.4E-05 | cm/cm/°C |
| MD:-40to40°C | ASTME831 | 4.1E-05 | cm/cm/°C | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 220 | °C |
| -- | ASTMD152511 | 218 | °C | |
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed,64.0mmSpan10 | ISO 75-2/Bf | 224 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed,3.20mm | ASTM D648 | 220 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 300°C/5.0kg | ASTM D1238 | 18 | g/10min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/5.0kg | ISO 1133 | 15.0 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | MD:3.20mm | Internal Method | 0.88-0.94 | % |
| TD:3.20mm | Internal Method | 0.95-1.0 | % | |
| Water absorption rate | Saturation,23°C | ISO 62 | 3.8 | % |
| Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 0.50 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| High arc combustion index | HAI | UL 746 | PLC 0 | |
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 1 | ||
| CTI | UL 746 | PLC 1 | ||
| Dielectric strength | 1.60mm,inOil | ASTM D149 | 24 | KV/mm |
| 1.60mm,inAir | ASTM D149 | 23 | KV/mm | |
| Volume resistivity | ASTM D257 | 1E+16 | ohms·cm |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.