
PA6 8202 BASF KOREA
217
فرم:گرانول | درجه:درجه تزریق
ویژگیها:
ثبات حرارتیقدرت بالامقاوم در برابر روغن
کاربردهای معمول:
کلاه ایمنیکاربردهای خودرودنده
توصیف محصول
گواهینامهها(1)
جدول خواص
توصیف محصول
| کاربردهای معمول: | کلاه ایمنی | کاربردهای خودرو | دنده |
| ویژگیها: | ثبات حرارتی | قدرت بالا | مقاوم در برابر روغن |
گواهینامهها

برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C | ISO 179 | 51 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179 | NoBreak | ||
| Dart impact | 23°C | Internal Method | 142 | J |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.71mm | UL 94 | V-2 | |
| 1.5mm | UL 94 | V-2 | ||
| 3.0mm | UL 94 | V-2 | ||
| 6.0mm | UL 94 | V-2 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| bending strength | 121°C | ASTM D790 | 17.0 | Mpa |
| 23°C | ISO 178 | 85.0 | Mpa | |
| Bending modulus | -40°C | ASTM D790 | 3010 | Mpa |
| 23°C | ASTM D790 | 2830 | Mpa | |
| 65°C | ASTM D790 | 500 | Mpa | |
| 90°C | ASTM D790 | 350 | Mpa | |
| 121°C | ASTM D790 | 305 | Mpa | |
| 23°C | ISO 178 | 2400 | Mpa | |
| bending strength | -40°C | ASTM D790 | 170 | Mpa |
| 23°C | ASTM D790 | 108 | Mpa | |
| 65°C | ASTM D790 | 30.0 | Mpa | |
| 90°C | ASTM D790 | 20.0 | Mpa | |
| Tensile modulus | 23°C | ISO 527-2 | 2700 | Mpa |
| 80°C | ISO 527-2 | 485 | Mpa | |
| 120°C | ISO 527-2 | 360 | Mpa | |
| 150°C | ISO 527-2 | 290 | Mpa | |
| tensile strength | Yield,-40°C | ASTM D638 | 126 | Mpa |
| Yield,23°C | ASTM D638 | 78.0 | Mpa | |
| Yield,80°C | ASTM D638 | 35.0 | Mpa | |
| Yield,121°C | ASTM D638 | 25.0 | Mpa | |
| Yield,-40°C | ISO 527-2 | 126 | Mpa | |
| Yield,23°C | ISO 527-2 | 78.0 | Mpa | |
| Yield,80°C | ISO 527-2 | 35.0 | Mpa | |
| Yield,120°C | ISO 527-2 | 25.0 | Mpa | |
| Yield,150°C | ISO 527-2 | 20.0 | Mpa | |
| Break,23°C | ASTM D638 | 75.0 | Mpa | |
| elongation | Yield,23°C | ASTM D638 | 4.0 | % |
| Yield,80°C | ASTM D638 | 42 | % | |
| Yield,121°C | ASTM D638 | 36 | % | |
| Tensile strain | Yield,23°C | ISO 527-2 | 4.0 | % |
| elongation | Break,23°C | ASTM D638 | 55 | % |
| Nominal tensile fracture strain | 23°C | ISO 527-2 | 25 | % |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| RTI Imp | 1.5mm | UL 746 | 75.0 | °C |
| 3.0mm | UL 746 | 75.0 | °C | |
| 6.0mm | UL 746 | 75.0 | °C | |
| RTI Str | 1.5mm | UL 746 | 85.0 | °C |
| 3.0mm | UL 746 | 85.0 | °C | |
| 6.0mm | UL 746 | 85.0 | °C | |
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed | ASTM D648 | 178 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 150 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ASTM D648 | 65.0 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 60.0 | °C | |
| Melting temperature | ASTM D3418 | 220 | °C | |
| ISO 3146 | 220 | °C | ||
| Linear coefficient of thermal expansion | MD | ASTME831 | 8.3E-05 | cm/cm/°C |
| RTI Elec | 0.71mm | UL 746 | 125 | °C |
| 1.5mm | UL 746 | 125 | °C | |
| 3.0mm | UL 746 | 125 | °C | |
| 6.0mm | UL 746 | 125 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Shrinkage rate | MD:3.18mm | 1.2 | % | |
| Water absorption rate | 24hr | ASTM D570 | 1.6 | % |
| 23°C,24hr | ISO 62 | 1.6 | % | |
| Saturation | ASTM D570 | 9.5 | % | |
| Saturation,23°C | ISO 62 | 9.5 | % | |
| Equilibrium,50%RH | ASTM D570 | 2.7 | % | |
| Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | 2.7 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Volume resistivity | 1.50mm | ASTM D257 | >1.0E+13 | ohms·cm |
| IEC 60093 | >1.0E+13 | ohms·cm | ||
| Dielectric strength | 1.50mm | ASTM D149 | 22 | KV/mm |
| IEC 60243-1 | 37 | KV/mm | ||
| Dielectric constant | 100Hz | IEC 60250 | 3.50 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 3.30 | ||
| Dissipation factor | 100Hz | IEC 60250 | 0.010 | |
| 1MHz | IEC 60250 | 0.020 | ||
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 0 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R-Scale | ASTM D785 | 119 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.