
PC/PET XYLEX™ XL1339 SABIC INNOVATIVE US
11
- قیمت واحد:US$ ۳٬۹۱۰ /MT
- مشخصات بستهبندی:25 کیلوگرم / بسته
- جنس بستهبندی:کیسه کاغذی
- مقدار عرضه:12MT
- شرایط تحویل:FOB
- بندر بارگیری :Guangzhou port, China
- روشهای پرداخت قابل قبول:T/T
- حملونقل:برای جزئیات حمل و نقل با تامین کننده مذاکره کنید
توضیحات مواد
- ویژگیهای مواد:مقاومت بالا در برابر گرما
- زمینههای کاربرد:قطعات خودرو|قطعات الکترونیکی
- رنگ:--
- درجه:--
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 35 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 45 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | |
| 23°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | ||
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30°C | ISO 180/1U | 无断裂 | |
| 23°C | ISO 180/1U | 无断裂 | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | ASTM D638 | 2090 | Mpa | |
| tensile strength | Yield3 | ASTM D638 | 49.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/50 | 55.0 | Mpa | |
| Break3 | ASTM D638 | 49.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/50 | 40.0 | Mpa | |
| elongation | Yield3 | ASTM D638 | 5.0 | % |
| Yield | ISO 527-2/50 | 5.0 | % | |
| Break3 | ASTM D638 | 110 | % | |
| Break | ISO 527-2/50 | 70 | % | |
| Bending modulus | 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 2090 | Mpa |
| --5 | ISO 178 | 2200 | Mpa | |
| bending strength | --5,6 | ISO 178 | 80.0 | Mpa |
| Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 94.0 | Mpa | |
| Poisson's ratio | ASTM E132 | 0.40 | ||
| Taber abraser | 1000 Cycles, 1000 g, CS-17 Wheel | ASTM D1044 | 16.0 | mg |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Exhaust hole depth | 0.013 to 0.020 | mm | ||
| Screw speed | 50 to 80 | rpm | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Mold temperature | 65 to 90 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 260 to 275 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 255 to 270 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 255 to 275 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 250 to 270 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 245 to 265 | °C | ||
| Suggested injection volume | 50 to 80 | % | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| drying time | 4.0 to 6.0 | hr | ||
| drying temperature | 110 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 0.45 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Be | 125 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 100 mm Span | ISO 75-2/Ae | 105 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/A50 | 140 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 130 | °C | |
| -- | ISO 306/B120 | 135 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Flow : -30 to 30°C | ASTM D696 | 7.6E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -30 to 30°C | ASTM D696 | 7.9E-5 | cm/cm/°C | |
| thermal conductivity | ASTM C177 | 0.18 | W/m/K | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 265°C/1.2 kg | ISO 1133 | 4.00 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | Flow | Internal Method | 0.50 - 0.80 | % |
| Across FlowFlow | Internal Method | 0.50 - 0.80 | % | |
| Water absorption rate | 24 hr | ASTM D570 | 0.10 | % |
| Equilibrium, 23°C | ASTM D570 | 0.70 | % | |
| Equilibrium, 50% RH | ASTM D570 | 0.20 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Surface resistivity | ASTM D257 | > 1.0E+15 | ohms | |
| Volume resistivity | ASTM D257 | > 1.0E+14 | ohms·cm | |
| Dielectric strength | 3.20 mm, in Oil | ASTM D149 | 17 | KV/mm |
| Dielectric constant | 60 Hz | ASTM D150 | 3.30 | |
| 50 kHz | ASTM D150 | 3.30 | ||
| 1 MHz | ASTM D150 | 3.10 | ||
| Dissipation factor | 50 Hz | ASTM D150 | 2.0E-3 | |
| 1 MHz | ASTM D150 | 0.020 | ||
| 60 Hz | ASTM D150 | 2.0E-3 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.