
PA66 Leona™ 1402SH XA1 ASAHI JAPAN
380
- قیمت واحد:US$ ۳٬۲۸۰ /MT
- مشخصات بستهبندی:25 کیلوگرم / بسته
- جنس بستهبندی:کیسه کاغذی
- مقدار عرضه:239MT
- شرایط تحویل:FOB
- بندر بارگیری :Guangzhou port, China
- روشهای پرداخت قابل قبول:T/T
- حملونقل:برای جزئیات حمل و نقل با تامین کننده مذاکره کنید
توضیحات مواد
- ویژگیهای مواد:چسبندگی متوسط|مفاصلیت عالی|پلاستیک و تخلیه|برای چرخه های سریع طراحی
- زمینههای کاربرد:واشیر|لوله|پوشش سیم|کاربردهای خودرو|اتصالات|لوازم جانبی|کاربرد سیم و کابل|اتصالات|کلیپ
- رنگ:--
- درجه:درجه تزریق
برگه داده فنی
| Other performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Extreme Oxygen Index | 干 | ASTM D-2863 | 26 | % |
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Impact strength of simply supported beam without notch | ISO 179 | NoBreak | ||
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| UL flame retardant rating | 0.75mm | UL 94 | V-2 | |
| Extreme Oxygen Index | ASTM D2863 | 26 | % | |
| Basic Performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | 湿 | 2.5 | % | |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| elongation | Break | ASTM D638 | 50 | % |
| Tensile strain | Yield,23°C | ISO 527-2 | 4.5 | % |
| tensile strength | Yield,23°C | ISO 527-2 | 82.0 | Mpa |
| ASTM D638 | 79.0 | Mpa | ||
| Tensile modulus | 23°C | ISO 527-2 | 3000 | Mpa |
| bending strength | 干(湿) | ASTM D-790 | 118(50) | Mpa |
| Rockwell hardness | 干(湿) | ASTM D-785 | 80(55) | M Scale |
| Elongation at Break | 干(湿) | ASTM D-638 | 50(270) | % |
| tensile strength | 干(湿) | ASTM D-638 | 79(55) | Mpa |
| Tensile strain | Break,23°C | ISO 527-2 | -- | % |
| Bending modulus | ASTM D790 | 2800 | Mpa | |
| 23°C | ISO 178 | 2600 | Mpa | |
| bending strength | ASTM D790 | 118 | Mpa | |
| 23°C | ISO 178 | 111 | Mpa | |
| Taber abraser | 1000Cycles | ASTM D1044 | -- | mg |
| flexural coefficient | 干(湿) | ASTM D-790 | 2.8(1.0) | GPa |
| Rockwell hardness | 干(湿) | ASTM D-785 | 120(108) | R scale |
| Impact strength of cantilever beam gap | 干(湿) | ASTM D-256 | 39(196) | J/m |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Linear coefficient of thermal expansion | 干 | ASTM D-696 | 8 | |
| thermal conductivity | 0.20 | W/m/K | ||
| Hot deformation temperature | 0.45MPa,Unannealed | ASTM D648 | 230 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 162 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ASTM D648 | 70.0 | °C | |
| 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 62.0 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | MD | ASTM D696 | 8E-05 | cm/cm/°C |
| specific heat | 1670 | J/kg/°C | ||
| thermal conductivity | 干 | 0.2 | W/(m.K) | |
| specific heat | 干 | 1670 | J/(kg.k) | |
| Hot deformation temperature | 0.46MPa,干 | ASTM D-648 | 230 | °C |
| 1.82MPa,干 | ASTM D-648 | 70 | °C | |
| UL flame retardant rating | 干 | UL 94 | V-2 | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Water absorption rate | Equilibrium,23°C,50%RH | ISO 62 | -- | % |
| Saturation,23°C | -- | % | ||
| Shrinkage rate | MD | Internal Method | 1.3-2.0 | % |
| Wear factor | 湿 | ASTM D-1044 | 7 | |
| Shrinkage rate | 干 | 旭化成方法 | 1.3-2.0 | % |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Surface resistivity | IEC 60093 | 1E+13 | ohms | |
| Volume resistivity | 23°C | IEC 60093 | 1E+14 | ohms·cm |
| Dielectric strength | IEC 60243-1 | 20 | KV/mm | |
| Compared to the anti leakage trace index | 3.00mm | IEC 60112 | PLC 1 | |
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | M-Sale | ASTM D785 | 80 | |
| R-Sale | ASTM D785 | 120 | ||
| M-Sale | ISO 2039-2 | 80 | ||
| R-Sale | ISO 2039-2 | 120 |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.