
POM Delrin® 500 NC010 DUPONT USA
8
- قیمت واحد:US$ ۴٬۸۱۰ /MT
- مشخصات بستهبندی:25 کیلوگرم / بسته
- جنس بستهبندی:کیسه کاغذی
- مقدار عرضه:30MT
- شرایط تحویل:FOB
- بندر بارگیری :Guangzhou port, China
- روشهای پرداخت قابل قبول:T/T
- حملونقل:برای جزئیات حمل و نقل با تامین کننده مذاکره کنید
توضیحات مواد
- ویژگیهای مواد:لغزش بالا|مقاومت در برابر پیری|مقاوم در برابر پوشیدن
- زمینههای کاربرد:ابزار الکتریکی|لوازم الکتریکی|تجهیزات تناسب اندام
- رنگ:--
- درجه:درجه تزریق
گواهی مواد

برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 8.0 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 7.0 | kJ/m² | |
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 9.0 | kJ/m² |
| -40°C | ISO 180/1A | 9.0 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | 350 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eU | 290 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Burning rate | 1.00mm | ISO 3795 | 28 | mm/min |
| UL flame retardant rating | 0.75mm | UL 94 | HB | |
| 1.5mm | UL 94 | HB | ||
| 0.75mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| 1.5mm | IEC 60695-11-10,-20 | HB | ||
| FMVSS flammability | FMVSS302 | B | ||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Bending modulus | ISO 178 | 2900 | Mpa | |
| Nominal tensile fracture strain | ISO 527-2 | 25 | % | |
| Tensile modulus | ISO 527-2 | 3100 | Mpa | |
| tensile strength | Yield | ISO 527-2 | 67.0 | Mpa |
| Tensile strain | Yield | ISO 527-2 | 15 | % |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| AnnealingTime-Optional | 30.0 | min/mm | ||
| AnnealingTemperature | 160 | °C | ||
| Linear coefficient of thermal expansion | TD | ISO 11359-2 | 1.1E-04 | cm/cm/°C |
| MD | ISO 11359-2 | 1.1E-04 | cm/cm/°C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 178 | °C | |
| Vicat softening temperature | ISO 306/B50 | 160 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8MPa,Unannealed | ISO 75-2/A | 90.0 | °C |
| 0.45MPa,Unannealed | ISO 75-2/B | 158 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Shrinkage rate | MD | ISO 294-4 | 1.9 | % |
| Water absorption rate | Saturation,23°C,2.00mm | ISO 62 | 1.0 | % |
| Equilibrium,23°C,2.00mm,50%RH | ISO 62 | 0.25 | % | |
| Shrinkage rate | TD | ISO 294-4 | 1.8 | % |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 190°C/2.16kg | ISO 1133 | 12.0 | cm3/10min |
| melt mass-flow rate | ISO 1133 | 15 | g/10min | |
| density | ISO 1183 | 1.41 | g/cm³ | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Relative permittivity | 100Hz | IEC 60250 | 4.20 | |
| Surface resistivity | IEC 60093 | >1.0E+15 | ohms | |
| Relative permittivity | 1MHz | IEC 60250 | 4.10 | |
| Compared to the anti leakage trace index | IEC 60112 | PLC 0 | ||
| hardness | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Rockwell hardness | R-Sale | ISO 2039-2 | 120 | |
| M-Sale | ISO 2039-2 | 92 | ||
| Supplementary Information | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| EmissionofOrganicCompounds | VDA277 | 6.00 | µgC/g | |
| Emission | VDA275 | <8.00 | mg/kg |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.
قیمتهای دیگر
| تأمینکننده | قیمت واحد |
|---|---|
| ASIAPLAS | US$ 3310 /MT |