
PA46 Stanyl® TW300F3 DSM HOLAND
377
- قیمت واحد:US$ ۷٬۱۱۰ /MT
- مشخصات بستهبندی:25 کیلوگرم / بسته
- جنس بستهبندی:کیسه کاغذی
- مقدار عرضه:47.5MT
- شرایط تحویل:FOB
- بندر بارگیری :Guangzhou port, China
- روشهای پرداخت قابل قبول:T/T
- حملونقل:برای جزئیات حمل و نقل با تامین کننده مذاکره کنید
توضیحات مواد
- ویژگیهای مواد:ثبات حرارتی|مقاوم در برابر پوشیدن
- زمینههای کاربرد:کاربردهای خودرو|کاربردهای الکتریکی
- رنگ:--
- درجه:--
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Impact strength of cantilever beam gap | 23°C | ISO 180/1A | 10 | kJ/m² |
| -40°C | ISO 180/1A | 4.0 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | 23°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | |
| -30°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | ||
| Charpy Notched Impact Strength | 23°C | ISO 179/1eA | 10 | kJ/m² |
| -30°C | ISO 179/1eA | 4.0 | kJ/m² | |
| flammability | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Flammability level | UL 94 | V-2 | ||
| UL 94 | V-2 | |||
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | -- | ISO 527-2 | 3300 | Mpa |
| 120°C | ISO 527-2 | 800 | Mpa | |
| 160°C | ISO 527-2 | 650 | Mpa | |
| 180°C | ISO 527-2 | 600 | Mpa | |
| 200°C | ISO 527-2 | 500 | Mpa | |
| tensile strength | Yield | ISO 527-2 | 100 | Mpa |
| Yield, 120°C | ISO 527-2 | 50.0 | Mpa | |
| Yield, 160°C | ISO 527-2 | 40.0 | Mpa | |
| Yield, 180°C | ISO 527-2 | 35.0 | Mpa | |
| Yield, 200°C | ISO 527-2 | 30.0 | Mpa | |
| Nominal tensile fracture strain | -- | ISO 527-2 | 40 | % |
| 120°C | ISO 527-2 | > 50 | % | |
| 160°C | ISO 527-2 | > 50 | % | |
| 180°C | ISO 527-2 | > 50 | % | |
| Bending modulus | 160°C | ISO 178 | 600 | Mpa |
| 120°C | ISO 178 | 800 | Mpa | |
| -- | ISO 178 | 3000 | Mpa | |
| Nominal tensile fracture strain | 200°C | ISO 527-2 | > 50 | % |
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Thermal Index - 5000 hr | IEC 60216 | 152 | °C | |
| RTI Elec | 0.75 mm | UL 746 | 150 | °C |
| Linear coefficient of thermal expansion | Across Flow | ISO 11359-2 | 1.1E-4 | cm/cm/°C |
| Flow | ISO 11359-2 | 8.5E-5 | cm/cm/°C | |
| Melting temperature | ISO 11357-3 | 295 | °C | |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed | ISO 75-2/A | 190 | °C |
| 0.45 MPa, Unannealed | ISO 75-2/B | 280 | °C | |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| density | ISO 1183 | 1.18 | g/cm³ | |
| Shrinkage rate | 横向Flow | ISO 294-4 | 2.0 | % |
| Flow | ISO 294-4 | 2.0 | % | |
| Water absorption rate | Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 3.7 | % |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Relative permittivity | 1 MHz | IEC 60250 | 3.60 | |
| 100 Hz | IEC 60250 | 3.90 | ||
| Dielectric strength | IEC 60243-1 | 25 | KV/mm | |
| Volume resistivity | IEC 60093 | 1.0E+15 | ohms·cm |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.