
PC LEXAN™ EXL4419 WH90245 SABIC INNOVATIVE US
267
- قیمت واحد:US$ ۴٬۳۰۰ /MT
- مشخصات بستهبندی:25 کیلوگرم / بسته
- جنس بستهبندی:کیسه کاغذی
- مقدار عرضه:33MT
- شرایط تحویل:FOB
- بندر بارگیری :Guangzhou port, China
- روشهای پرداخت قابل قبول:T/T
- حملونقل:برای جزئیات حمل و نقل با تامین کننده مذاکره کنید
توضیحات مواد
- ویژگیهای مواد:افزایش|تقویت فیبر شیشه ای|مقاومت در برابر دمای پایین
- زمینههای کاربرد:زمینه خودرو|لوازم الکتریکی|حوزه الکترونیک|زمینه برق|قطعات داخلی خودرو|قطعات خارجی خودرو
- رنگ:--
- درجه:مقاومت در برابر سرما
برگه داده فنی
| impact performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
|---|---|---|---|---|
| Charpy Notched Impact Strength | -30°C | ISO 179/1eA | 15 | kJ/m² |
| 23°C | ISO 179/1eA | 25 | kJ/m² | |
| Impact strength of simply supported beam without notch | -30°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | |
| 23°C | ISO 179/1eU | 无断裂 | ||
| Suspended wall beam without notch impact strength | -30°C | ISO 180/1U | 无断裂 | |
| 23°C | ISO 180/1U | 无断裂 | ||
| Dart impact | 23°C, Total Energy | ASTM D3763 | 40.0 | J |
| mechanical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Tensile modulus | --2 | ASTM D638 | 3300 | Mpa |
| -- | ISO 527-2/1 | 3300 | Mpa | |
| tensile strength | Yield3 | ASTM D638 | 53.0 | Mpa |
| Yield | ISO 527-2/5 | 55.0 | Mpa | |
| Break3 | ASTM D638 | 44.0 | Mpa | |
| Break | ISO 527-2/5 | 43.0 | Mpa | |
| elongation | Yield3 | ASTM D638 | 4.5 | % |
| Yield | ISO 527-2/5 | 4.5 | % | |
| Break3 | ASTM D638 | 20 | % | |
| Break | ISO 527-2/5 | 13 | % | |
| Bending modulus | 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 3200 | Mpa |
| --5 | ISO 178 | 3300 | Mpa | |
| bending strength | --5,6 | ISO 178 | 90.0 | Mpa |
| Yield, 50.0 mm Span4 | ASTM D790 | 95.0 | Mpa | |
| injection | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Exhaust hole depth | 0.025 to 0.076 | mm | ||
| Screw speed | 40 to 70 | rpm | ||
| Back pressure | 0.300 to 0.700 | Mpa | ||
| Mold temperature | 80 to 115 | °C | ||
| Processing (melt) temperature | 310 to 330 | °C | ||
| Spray nozzle temperature | 305 to 325 | °C | ||
| Temperature at the front of the material cylinder | 310 to 330 | °C | ||
| Temperature in the middle of the barrel | 300 to 320 | °C | ||
| Temperature at the rear of the barrel | 290 to 310 | °C | ||
| Suggested injection volume | 40 to 60 | % | ||
| Suggested maximum moisture content | 0.020 | % | ||
| drying time | 3.0 to 4.0 | hr | ||
| drying temperature | 120 | °C | ||
| thermal performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Hot deformation temperature | 1.8 MPa, Unannealed, 3.20 mm | ASTM D648 | 135 | °C |
| 1.8 MPa, Unannealed, 4.00 mm, 64.0 mm Span9 | ISO 75-2/Af | 134 | °C | |
| Vicat softening temperature | -- | ASTM D152510 | 145 | °C |
| -- | ISO 306/B50 | 144 | °C | |
| Linear coefficient of thermal expansion | Across Flow : -40°C | ISO 11359-2 | 6.9E-5 | cm/cm/°C |
| Across Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 6.9E-5 | cm/cm/°C | |
| Flow : -40 to 40°C | ASTM E831 | 4.1E-5 | cm/cm/°C | |
| Ball Pressure Test | 73 to 77°C | IEC 60695-10-2 | 通过 | |
| Vicat softening temperature | -- | ISO 306/B120 | 146 | °C |
| Physical properties | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| melt mass-flow rate | 300°C/1.2 kg | ASTM D1238 | 11 | g/10 min |
| Melt Volume Flow Rate (MVR) | 300°C/1.2 kg | ISO 1133 | 10.0 | cm3/10min |
| Shrinkage rate | 3.20 mm,Flow | Internal Method | 0.20 - 0.60 | % |
| Water absorption rate | Saturation, 23°C | ISO 62 | 0.12 | % |
| Equilibrium, 23°C, 50% RH | ISO 62 | 0.46 | % | |
| Electrical performance | شرایط آزمون | روش آزمون | نتیجه آزمون | واحد آزمایش |
| Dissipation factor | 1.90 GHz | Internal Method | 5.7E-3 | |
| 1 MHz | ASTM D150 | 8.6E-3 | ||
| Dielectric constant | 1.90 GHz | Internal Method | 2.95 | |
| 1 MHz | ASTM D150 | 3.04 | ||
| Dielectric strength | 1.60 mm, in Oil | ASTM D149 | 32 | KV/mm |
| Volume resistivity | ASTM D257 | 1.8E+17 | ohms·cm | |
| Surface resistivity | ASTM D257 | 2.9E+17 | ohms |
نکات مهم: Plas.com دادههای برگه فنی را از تولیدکنندگان مواد جمعآوری کرده است. Plas.com تمام تلاش خود را برای افزایش دقت دادهها انجام میدهد، اما هیچ مسئولیتی در قبال دادهها ندارد. اکیداً توصیه میشود که صحت دادهها را با تولیدکنندگان مواد تأیید کنید پیش از آنکه تصمیم نهایی بگیرید.